Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark tea meghozhatja a...

A cickafark tea meghozhatja a menzeszt, hogyha már 120 naposra tolódik a ciklus?

Figyelt kérdés
A doki 2 hete biztosra mondta, hogy meg fog jönni, azóta a negyedik hétben járok. Terhes nem vagyok. Nincs ötletem, és jelenleg nem vagyok otthon, nem tudok visszamenni még egy pár hétig a dokihoz. Próbálkozik, van barnázás, néha görcs, de menzesz sehol.
2014. jan. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
valószinüleg nem lesz elég a tea de roáld ki, igazából az elvileg peteérst serkenti de ha hormon problémád van (ami szinte biztos ) akkor a tea ezen nem fog segiteni. Nem ártana egy endokrinológiai kivizsgálás. ez nem nögyógyászra tartozik hanem endokrinologusra. Kell egy telejsen hormon panel terheléses inzulin és cukor vizsgálat, nagy az esély Pcos-ra de legalábbis inzulin rezisztenciára. A petefészkeidben nincsenek kis policiszták? nem mondta a nögyógyász uh-nál? De elhet emelkedett prolaktin szinttöl vagy pajzsmirigy problémától is hogy nem jön meg. vizsgáltasd ki de ne nögyógyásszal.
2014. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem fog megjönni tőle. Én próbálkoztam vele miután 2 ciklus is kimaradt. Nem használt. Végül kiderült, hogy hormonzavarom volt.
2014. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szuper. Most egy ideig nem tudok vele mit csinálni, és otthon is csak hétvégén leszek.

Az uh-n minden oké. 10,6-os a nyálkahártya, normális tüszők. stb...Se polip se ciszta. Szedtem 5-6 évig Milligestet, de több mint egy éve abbahagytam. Azóta csinálja ezt a menzeszem. Babát nem szeretnék, de fogamzásgátlót se akarok szedni. A doki szerint idő kell a petefészkeknek, hogy dolgozzanak. De ez már sok az idegeimnek is, meg a nemi éetnek, meg amúgy is bosszantó.

2014. jan. 13. 12:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj másik dokihoz, ez már 4 hónap. Nekem 2,5 hónap után adott hormont, 5 napig kellett szedni, és az meghozta. Utána beállt.
2014. jan. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!