Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A cickafark miatt nem jött meg?

A cickafark miatt nem jött meg?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a fahéj és a cickafark tea segítségével előbbre lehet hozni a menstruációt. Általában 30 napos a ciklusom, bár az utolsó 31 nap volt (október 26-án jött meg), és a mostani (november 25-re vártam) előtt, november 21-én elkezdtem napi 3-szor egy fél teáskanálnyi fahéjat és napi 2-3-szor 1 evőkanálnyi cickafarkból készített teát inni, hogy előbbre hozzam. Kb 4 nappal a várt időpont előtt kezdtem érezni a szokásos enyhe fájdalmat a hasamban, és kb 5 napig ez így volt. Mellfeszülés/fájdalom is kb 3-4 nappal előtte, kb 1-2 napig. A mai a 34. nap és még nem jött meg. Ma már nem is fájt a hasam. Az utolsó vérzésem óta (október 26.) nem csináltam "olyat", amitől terhes lehetnék. Az utolsó "olyan" alkalom október 12. Ennek ellenére ma (34. nap) csináltam terhességi tesztet (X-epil), ami negatív lett. Most mi van? Azért késik mert megpróbáltam előrehozni cickafarkkal és fahéjjal? Kicsit ellentmondásos...
2011. nov. 29. 17:07
 1/3 A kérdező kommentje:
Már 7 napja kellett volna... És még mindig semmi! Mi lehet az oka??
2011. dec. 1. 19:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet
2015. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne igyál ilyeneket
2015. febr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!