Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milligest fogamzásgátlóról...

Milligest fogamzásgátlóról vélemény?

Figyelt kérdés

Életem első fogamzásgátlóját írta fel nekem az orvos, utána is kerestem. Sok negatívat olvastam róla, olvastam, hogy valaki terhes is lett mellette. Kell aggódnom? Tudom, nem nyújt százszázalékos védelmet, de azért így egy kicsit jobban bennem van a para.


17/L



2014. jan. 13. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szedtem, nem lettem terhes, nem lett mellékhatása se, nem tudom mit akarsz hallani. Sajnos semmi sem 100%, és mindig a pechesek lesznek a hangosak. Egy tanács: szedd pontosan. Azért akik teherbe esnek mellette, azoknak (nem mondom, hogy mindig, de) sokszor van saruk a dologban, össze-vissza szedik vagy ilyesmi.
2014. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, valami ilyesmire vágytam, jól esik a nyugtatás. Persze, pontosan fogom szedni, mindig figyelek antibiotikumra, vagy hasmenésre, szóval igyekszem tényleg odafigyelni. Köszönöm a válaszodat. :)
2014. jan. 13. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha figyelsz ezekre, nem lesz gond veled sem. :) Annyi, hogy ezek hormontartalmú gyógyszerek, ha az első pár hónapban mégis tapasztalnál valamit, ami nem tetszik (pl. nem jó időben vérzel, száraz vagy, nincs libidód, bármi), nyugodtan menjél vissza a nőgyógyászhoz és kipróbáltok másikat. Mindenki hormonrendszere más, egy-egy gyógyszer jobban bejön, ámbár én pont szerencsés vagyok és nekem minden bejött eddig :) (3 félét szedtem)
2014. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. :)
2014. jan. 14. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!