Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátlóról vélemény, tapasztalat? Mennyi idő után jönn ki a mellékhatások?

Figyelt kérdés
Migrénes vagyok és ha már nagyon fáj a fejem szoktam bevenni 1 szem cataflamot, ez gyengíti a hatását? lehetek ettől a fogamzásgátlótól ingerült?
2009. máj. 27. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
en most majus elejen kezdtem el milligestet hasznalni..lassan vege az elso levelnek es egyaltalan nem tapasztaltam mellekhatast!talan annyi amit megemlitenek,hogy menstruaciom elmulasa utana meg par nappal picit ,,barnaztam'',de maskulonben minden rendben van vele.Persze ez egyenfuggo,de sok sikert kivanok hozza es remelem semmi bajod nem lesz tole:)
2009. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy a cataflamon gyengiti-e a hatasat nem tudom( de velemenyem szerint nem)kerdezd meg a nogyogyaszodtol biztos ami biztos. Ingerlekenyseget sem tapasztaltam.

elso valaszolo voltam

2009. máj. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!