Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 18 évesen megereszkedett...

18 évesen megereszkedett mellek. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit,genetika.Max plasztikáztatni.
2009. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sajnos otthoni megoldás tényleg nincs. Izmok nincsenek benne, amiket erősíthetnél.
2009. dec. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sajnos plasztikázásra nincs lehetőségem.. :(

Nagyon zavar, sajnos a pasizásban is visszafog, emiatt elég nehezen tudok kialakítani kapcsolatot.. :S

2009. dec. 1. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy jó melltartó és már mindjárt jobban érzed magad! Egyébként sem hiszem, hogy olyan nagy volna a gond, fiatal vagy ahhoz!


Aztán már csak az a fontos, hogy olyan pasit találj, akinek nem a külsőségek számítanak elsősorban:):)

2009. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elöttem szólóhoz :) Szuper melltartók vannak, amiben gyönyörűek lehetnek a melleid...ha pedig a szexre kerül a sor, nem hiszem, hogy a pasi kirohan :)

Ne aggódj ezen. Sajnos semmit nem lehet tenni ellene.

2009. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Magában a mellben ugyan valóban nincs izom, viszont vannak jó kis izmaink amik a melleket tartják, őket kell erősítened.

Habár nem lesznek olyan feszesek újra, mint eredetileg, de javíthatsz rajta és megelőzöd a további megereszkedést.

Íme néhány tipp:


http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


[link]

2009. dec. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem fogadd el magad és melled olyannak, amilyen vagy! Ha egy fiú nem fogad el így Téged, akkor meg sem érdemel!!! Nem a mellméreten múlik, hogy szép vagy! Egy fiú vagyok én is!
2009. dec. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy jó melltartó is elegendő hozzá.

besétálsz néhány barinővel az áruházba, és elkezdtek felpróbálni ruhákat melltartókat, s amelyikben jól áll a mellet azt meg veszed és hordod.

vegyél legalább 3 db melltartót.

2011. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!