Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb 1 hete görcsölök, erős...

Kb 1 hete görcsölök, erős folyásom van, tegnap reggel barna volt. Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
A görcsök nem folyamatosak, csak időnként érzek feszülést a hasamban, a folyás viszont folyamatos. Tegnap reggel barna folyásom volt, nem tudom, hogy ez a peteérés miatt volt vagy valami problémát jelenthet (máskor is volt már ilyen peteéréskor, de nem ekkora mennyiségben). Kb 1 hónapja volt hüvelygombám, de azóta ki lett kezelve. Szerintetek menjek orvoshoz vagy csak túlreagálom?
2014. jan. 14. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosat csak orvos mondhat. Inkább ő mondja, hogy nincs semmi baj, minthogy legyen!
2014. jan. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

És ki kezelte ki a hüvelygombádat és milyen módon?

Mert ha te magadnak, akkor ez simán lehet az, hogy nem is gombád volt, nem lett rendesen kikezelve vagy egyáltalán és most van egy gyulladásod.

A másik, hogy ha orvos kezelt, akkor esetleg nem csinált hüvelykenet tenyésztést, így csak hasra ütésre kezelt és az nem volt megfelelő, így nem lettél kikezelve és lett egy gyulladásod.

Az erős folyásod is mindenképpen arra utal, hogy valamilyen fertőzésed van.

Vagy még az is elképzelhető, hogy ki lettél kezelve, viszont nem csináltál a kezelés után hüvelyflóra helyreállítást, így felborult a hüvelyflórád egyensúlya és a miatt alakult ki most egy újabb fertőzés.

És a válaszom igen, sürgősen menj orvoshoz!!!

A barna folyás pedig utalhat arra, hogy meg fog jönni a vérzésed. Vagy esetleg valamilyen sérülés van a hüvelyben és az vérzik.

2014. jan. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gombával orvosnál voltam, írt fel kúpot, krémet és gyógyszert, mindhármat az előírásnak megfelelően szedtem, és a tünetek nagy része el is múlt, úgyhogy nem hinném, hogy onnan ered a probléma. A mostani folyás nem olyan, mint az akkori, ill. azon kívül semmiféle más tünet nincs, ezért gondoltam arra, hogy esetleg én reagálom túl a dolgot. Mindenesetre ha hétvégéig nem javul a dolog, akkor elmegyek dokihoz.
2014. jan. 14. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!