Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan kerüljem el a vetélést,...

Hogyan kerüljem el a vetélést, ill. az orvosi beavatkozást (küretet)?

Figyelt kérdés

Szeretném ha olyanok válaszolnának, akik hasonlóan rettegnek, vagy hasonló helyzetben vannak.

33 éves nő vagyok, eddig soha, semmilyen nőgyógyászati eredetű problémám nem volt!!! A jelenlegi párom 8 évvel fiatalabb tőlem, de gyermeket ill gyermekeket szeretne tőlem. Én visszarettentem mert mi van ha elvetélek és véletlenül csúnyán mondom, az orvos utasítgat, hogy hagyjam magam kürettálni??? Én ezt nem fogom hagyni!

Évekkel ezelőtt vágytam gyerekekre, de most már leginkább csak azért szeretném, hogy otthon legyek néhány évet.

Mivel nem járunk orvoshoz, és természetesen is védekezünk, ezért szeretném (privátban is) olyanok segítségét kérni akik bármilyen természetgyógyászati eszközzel, gyógynövénnyel, de elősegítették hogy a magzat sértetlen maradjon, és ami a legfontosabb, természetes úton jöjjön a világra!

Kulturálatlanok kíméljenek, ha lehet. :)



2014. jan. 15. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
a vetélés ellen egy mód van ha van progeszteron pótlás ha ez lenne az oka a vetélésnek. ettöl még vetélés bármi mástól is lehet. ha elhal egy magzat és nem ürül spontán muszáj a amütét különben te is belehalhatsz. nem teljesen értem amiket irsz. mi az hogy nem jársz orvoshoz? a terhesség alatt? nem korházban akarsz szülni? Mi köze ennek ahhoz hogy a párod fiatalabb?
2014. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
????
2014. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azzal pl. sokat teszel a vetélés ellen, hogy vágysz rá, nem csak azért akarod, hogy otthon legyél. Ha hiszed, ha nem, a magzat megérzi, hogy akarják-e vagy sem. Bocs, de ez így van.
2014. jan. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha baj van a magzattal, akkor a természet szelektál, lehet, hogy nem ürül ki teljesen, ekkor az életed megmentése miatt elkerülhetetlen a műszeres befejezés

de ami szerintem a legfontosabb, hogy pozitívan kell hozzáállni, igenis sikerülni fog, nem lesz semmi gond, komplikáció

mi úgy álltunk hozzá, hogy minden rendben lesz, pedig van jócskán egészségügyi problémám, hormonális gondom, mégis mind a két gyermekünk elsőre összejött, nem volt gond a kihordásukkal és természetes úton, időben, fájdalomcsillapítás nélkül szültem őket

keress egy olyan nőgyógyászt, aki a természetes szülés híve, ha bízol benne, akkor ez már egy nagy lépés és sokkal könnyebb végigvinni az elhatározott dolgokat

2014. jan. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. :)

Elsősorban a párom szeretné már nagyon, engem visszatart az, hogy nagyon sok rosszat olvasni erről. Iszonyúan fel tudom magam húzni ezen, hogy miért a nőknek kell szenvedniük??

Én már annyira nem szeretném, a fenti okok miatt... Ő nagyon pozitiv, szerinte nem lesz semmi baj. Igen ám, de a korom!!

2014. jan. 15. 15:12
 6/9 anonim ***** válasza:
A korod??????
2014. jan. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. voltam. Hidd el sokat számít a hozzáállásod. Ne olvasgass rémhíreket. Nekem két méhen kívüli terhességem volt, és most volt egy vetélésem, valamiért úgy érzem hozzátett a sok aggódásom, félelmem. Nem rémisztgetni akarlak, de tényleg ha nincs semmilyen problémád, ne generálj fölöslegesen gondot. Nekem volt, és anyámtól is örököltem a nőgyógyászati problémákat, szóval volt min aggódnom, de neked nincs.

Vetélés esetén az orvosi beavatkozás elkerülhetetlen, de nem ezen kell gondolkodnod!

2014. jan. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de nehogymár azért ne akarj gyereket, mert elvetélhetsz...?

Ezzel az erővel ne akarj barátot sem, mert meghalhat. Ne akarj munkahelyet, mert kirúghatnak, házat, mert összedőlhet, ne szeress senkit, mert később összeveszhettek. Nehogy azzal töltsd már az időd, hogy rettegj a jövőtől, ami még el sem jött...

2014. jan. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
33 év pedig nem kor. Ma baromi sok nő szül ilyen idősen. 53 éves szülő nők is léteznek.
2014. jan. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!