Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rivotril tablettát kezdtem el...

Rivotril tablettát kezdtem el 3 hónapja szedni, és a menzeszem egyszer meg se jött, ez nagyon nagy baj?

Figyelt kérdés

Rajta van a mellékhatásokon, hogy menstruációs zavarokat okoz, na de ennyire? Most már 1 hónapja késik, egyszer kimaradt, egyszer meg 2 hetet késett. Menjek el nőgyogyászhoz is, vagy ez helyreáll majd.

Eddig nem volt gondom soha, de muszáj szednem ezt a szart. :(


2009. dec. 2. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rivotril mellé még Frontint is kell szedned? És emellett még altatót is?? Ajaj... Sajnos nagy esély van a hozzászokásra és függőségre. Nem ártana ezt egy másik orvossal is megbeszélni, epilepsziára rengeteg másféle gyógyszer is van.
2009. dec. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, h hozzászokom, mert így is engetegszer elfelejtem bevenni egyiket másikat. :S Én is utálom az ilyeneket, de napi 2-3 roham teljesen ellehetetlenítené az életem. Így legalább csak 1-2 havonta van.
2009. dec. 9. 17:37
 13/16 anonim válasza:

Uff, sajnálom, hogy ilyen szituációban vagy...

Én a Frontin nevét nem ismerem ellenben a Dormicumot és a Rivotrilt igen... Ez a kettő együtt is elég durva függőséget tud okozni. Én is azt mondanám, hogy kérdezz meg másik orvost, hogy mit javasol, lehet nincs jobb módszer, de veszíteni szerintem nem veszíthetsz semmit, ha megkérdezel mást.

A nőgyógyászaton nem kell 4-6 órákat várni. Szerintem senki sem szereti úgy kompletten a kórházakat, de ha muszáj, akkor muszáj. Menj rendelés végére, vagy délelőtt-délutános váltásra, úgy nem kell olyan sokat várni. Sőt, időpontot is lehet egyeztetni egyes helyeken!

2009. dec. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
(Frontin=Xanax) Mindhárom gyógyszer amit szedsz, benzodiazepin származék, vagyis azonos hatástani csoportba tartoznak, és önmagukban is kialakíthatnak függőséget, hát még együtt.. hú...Reméljük nem lesz gond, de azért óvatosan. A nőgyógyászati vizsgálaton pedig jobb túlesni. Javulást kívánok!
2009. dec. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Olyan sokan válaszoltak már,mindenki azt írja,hogy menj vissza orvoshoz,mert NEM a megfelelő gyógyszereket szeded a betegségedre.Te pedig kifogásokat írsz,hogy-nem hinnéd,hogy hozzászoksz,meg nem fogsz várakozni stb.-

Akkor tulajdonképpen miért írtad ki a kérdésed???


Hidd el,hogy rengeteg különböző hatóanyagösszetételű epilepszia gyógyszer van forgalomban ami közt ott van az is ami neked nem fog ilyen mellékhatásokat okozni.De,ha nem mész orvoshoz,soha a büdös életben nem fogod megkapni.Nem tudjuk,hol laksz,milyenek a lehetőségeid,de ha az orvosod csak ennyire képes,akkor menj másikhoz.

Gondolom szóltál neki a problémákról.Változtatnia kellett volna a gyógyszereiden.

2009. dec. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utsó!

Nem tanácsot kértem, hanem választ. Hogy vajon ettől nem jött e meg. A neurológushoz nem leet betopanni, a nőgyógyászatra meg tényeg ennyi a várakozás, elégszer voltam, és nem vagyok pofátlan fajta, aki a másik elé tolakszik, mert a saját problémája a legfontosabb a világon.

Szerintem senki nem képes 4 órát várni csak azért, hogy megmondják, amit amúgy is sejt...

Szóval ezek nem kifogások, hanem tények.


Mellesleg a neurológust hívam, már, de ő is ember, szabin van.

2009. dec. 11. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!