Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szolnoki vagy ceglédi nőgyógyá...

Szolnoki vagy ceglédi nőgyógyászt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyat aki szimpatikus, lehet vele beszélni, és lelkiismeretesen vizsgál, nem csak ilyen "haladjunk" módon! :) Eddig Albu Tiborhoz jártam, de hozzá annyira sokan járnak mindig, hogy máshoz szeretnék. Meg egyéb okból is! Köszönöm annak, aki megosztja tapasztalatát! :)

2014. jan. 17. 13:25
 1/3 Norandi válasza:
Székely Andrást tudom ajánlani. Nagyon rendes és érti a dolgát. Ha az Albun múlik veszélybe kerültünk volna a fiammal.
2014. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szolnokon Szalay Mártát ajánlom. Drágább ugyan, de velem és elég sok ismerősömmel is nagyon lelkiismeretesen foglalkozik.
2014. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Szalay Mártáról elég vegyes véleményt olvastam itt, így vele bizonytalan vagyok. Székely Andrásról nem sokat hallottam eddig még.
2014. jan. 18. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!