Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl hosszú menstruációs...

Túl hosszú menstruációs ciklus (35+ nap) okának kiderítésére ajánlanátok budapesti nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
szeretném, ha nem fogamzásgátló felírással tudnánk le, hanem kiderítenék az okát.
2013. nov. 21. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
akkor ne nögyógyászhoz menj hanme endokrinológushoz. Ez rá tartozik nem nögyógyászra. el fog küldeni hormon vizsgálatra.
2013. nov. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40 napig normális. Ha rendszeres, nincs baj.
2013. nov. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem rendszeres ráadásul. lehet okoskodásnak tűnik, de ezt tanulom, és nincs peteérés ÁLTALÁBAN ennyi napnál, hiába lenne rendszeres.
2013. nov. 21. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
40 napon felül nincs peteérés általában
2013. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem vitatkozom veled...:)
2013. nov. 21. 22:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod második mert 35 nap fölött nem normális. Nekem az összes intézetben ezt mondták, nögyógyász, endokrinológus, meddőségi szakemrber. mindenki. Tehát 35 fölött tényleg sok.
2013. nov. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem 35 napos a ciklusom, minden orvos azt mondta teljesen jó... nekem midnenki 40 felett mondja.
2013. nov. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
endokrinológus javaslatnak is örülök, ha valaki tud
2013. nov. 21. 22:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a saját nőgyógyászomat javasolnám. Nekem a policisztás petefészkemre NEM azt mondta,amit az nőgyógyik "szoktak",vagyis,hogy fogamzásgátló... ELküldött vérvételre,majd együtt átbeszéltük a teendőket. Dr. Tahy Andrásnak hívják,nagyon kedves, mindig megnyugtat ha netán aggódok valami miatt. Írd a gugliba a nevét,ha jól tudom,három helyen is rendel. Remélem,segítettem :)
2013. nov. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mindharomszor első hónapban estem teherbe 38napos ciklus mellett. Persze ha nagyon reendszertelen, az más tészta, de lehet, hogy először ovulacios tesztet csinálnék, vagy homeroznek, hogy lássam, tényleg nincs peteeres. Esetleg keresnek olyan orvost, aki uhgal követi a peteerest. A hormonrendszerbe nem igazán jó belenyulni, csak ha nagyon muszáj.
2013. nov. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!