Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A petefészek ciszta okozhat...

A petefészek ciszta okozhat barnás/rózsaszínes folyást?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem biztos, hogy cisztám van. Csak most felötlött bennem, mi van, ha esetleg? Ugyanis tegnap óta enyhén rózsaszínes folyásom van néha (sőt, tegnap egy nagyobb nyákos barna vmivel kezdődött). Vagy esetleg jelezheti ez a peteérési időszakot?

Köszi a válaszokat.


2008. júl. 17. 10:41
 1/6 anonim válasza:
nekem akkor volt barnás folyásom mikor peteérésem volt.volt cisztám is de nekem akkor csak sima folyásom volt,de mindenkinek lehet más.de mindenféleképpen menj el nögyógyászhoz vagy tinédzser ambulanciára(ha fiatalabb vagy) mert a ciszta nem játék.
2008. júl. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
azt még hozzá teszem h akkor vettem figyelembe h lehet cisztám van h 1-2 honapot is kihagyott a menstruáciom.
2008. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ! a menstruációm amúgy mindig pontos. sőt, néhány hónapja volt hüvelyi UH-m, nem jelzett semmit.
2008. júl. 17. 13:46
 4/6 anonim válasza:

Nekem van cisztám egy ideje, de ilyen tüneteket nem tapasztaltam eddig.. alaposan utána is néztem minden ehhez kötődő dolognak, és ilyen tünet nem nagyon valószínű.

Ha voltál uh-n és nem talált semmit mégjobb. :)

Nyugi :)

2008. júl. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia, volt/van cisztád?


Nekem van, és minden félidőbe van ilyen barnás rózsaszínem, mióta megvan a cisztám. A mensim 7nap helyett 2napos, és van hogy ki is marad, és sokat fáj a hasam derekam tőle.


17

2009. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Nem volt. Babát vártam, de sajnos akkor el is vetéltem.

2009. okt. 12. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!