Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miközben a barátom ujjazot...

Miközben a barátom ujjazot aztmondta talált bennem vmit. Kicsit megijedtem de folyattuk tovább. A behatolás kellemetlen volt. A barátom elment bennem. (tablettát szedek). Aztán láttuk h véres. Mik lehetnek a lehetséges következmények?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A behatolás nyilván azért volt kellemetlen, mert a barátod mondta előtte, hogy talált valamit. Te meg beijedtél... a tudatalattid legalábbis biztosan. Szerintem a többi is emiatt volt, bemesélted magadnak, aztán emiatt nem is voltál elég nedves aztán valahogy felsértett ezért véreztél. De természetesen lehetséges, hogy mégis van valami, csak próbállak megnyugtatni, hogy nem biztos, de inkább menj el orvoshoz, abból baj nem lehet. :)
2014. jan. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Normál esetben a méhszájadat érezhette, ez nem kóros.

Minden más meg nem oda való, úgyhogy biztosat csak a nőgyógyász tud mondani. Lehet a hüvelyben szemölcs, fibróma,de egyéb növedékek, ilyen kocsányos polip is.

2014. jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) tényleg megnyugodtam picit :) azt mondta pár órája még nem volt ott meg előtte se de volt már párszor hogy érezte. Akkor a mehszajam lehet?
2014. jan. 17. 22:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de csak lehet. Ezt innen biztosra nem tudjuk megmondani.
2014. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!