Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdésem: A barátnőm és én...

Kérdésem: A barátnőm és én szűzek vagyunk. Értünk már egymáshoz hogy nem volt rajta s rajtam sem semmi, de nem volt sem behatolás sem ejakulálás ( részemről). Lehetséges az hogy teherbe essen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
14%
Simán! De ha megesik, alapítsatok vallást, a keresztényeknek is bejött!
2010. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16%
persze,már valószínüleg 5 hónapos terhes.. te,figyelj!mennyi idős vagy?biológiát tanultál?
2010. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez nagyon LooooL csajok, sztem valaki megint szórakozik velünk. :(
2010. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%
Persze, de nem tőled.
2010. jan. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a kezedre kerül valami és azzal a barátnődhöz nyúlsz, akkor elvileg elképzelhető, de nagyon kicsi az esélye
2010. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Muszájígy leblamálni az embert? Én tényleg komolyan kérdeztem.
2010. jan. 28. 13:10
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd akkor eshet teherbe, ha a hüvelyébe vagy akár a hüvelybemenetére ondófolyadék, sperma kerül. Elég egy kevés is, az előváladékból. Kicsi az esély rá, hogy így teherbe lehessen esni, de volt már rá példa, úgyhogy inkább vigyázzatok. Ha a hüvelyét szeretnéd pénisszel izgatni (behatolás nélkü is), inkább húózz rá gumit, és mielőtt az ujjaddal a hüvelyébe nyúlsz, moss kezet, vagy töröld meg nedves törlőkendővel. Ez a higiénia miatt is fontos.
2010. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Hány éves vagy?A biologia orán hol tartotok?Remélem nem a melyik volt elöbb a tyuk vagy a tojás a téma,Vagy a golya mese.Szerintem elöbb olvass a témával kapcsolatban,utána keresd meg a nadrágodban a veled egyidöst.
2010. jan. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
20%
Mi van nem birod az igazságot?Ha már a dugáshoz nincs eszed a lepontozáshoz igen.Egy Hofi poén jutott eszembe rolad:jövönk záloga vagy,de dögöljek meg ha kiváltom.
2010. jan. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
off: de ahhoz, hogy kiírja a 0%-ot, nem elég egy értékelés.
2010. jan. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!