Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a normális hüvelyi...

Milyen a normális hüvelyi folyás? Mert már nem tzdom eldönteni mi számít annak és mi nem.

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha fehér, vagy átlátszó. Ha neked van egy megszokott rendje, hogy a ciklusod melyik napján milyen, és ahhoz igazodik, jelentősen nem tér el attól. Ha frissen sem szaga nincs, se nem sárga, vagy zöldes színe, ha nem túrós az állaga. Ha mellette nem észlelsz szúró, viszkető égő érzést a nemiszerveden. Ha egy csomó ideig nem tudsz betétet cserélni, a sárga is normális, mert ahogy megszárad, besárgul.
2014. jan. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

És azt nem írtam, hogy a takonyállagú (bocsi a hasonlatért) és a vízszerű is normális.

Van akinek több, van akinek kevesebb. Nekem pl 11 éves korom óta szinte minden nap kell tisztasági betét, különben elázik a bugyim. Meg amúgy sem szeretem, ha nedves a bőröm.

2014. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, amit a 81%-os ír, azzal a kiegészítéssel, hogy a saját magadnál megszokott folyáshoz kell igazodni. Ha jelentősen változik a jellege, pl. nagyon gyenge szokásos folyásod hirtelen vízszerű és sok lesz, az már orvost igényel.
2014. jan. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!
2014. jan. 18. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!