Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lécci segí. Tsetek! Mi ez?...

Lécci segí. Tsetek! Mi ez? Nagyon megijedtem! 13,5L

Figyelt kérdés

2,5 ée menstruálok. Az utolsó menzeszem olyan dec. 20-a körül volt.

Viszont ma a bugyimba, barnás szinte már fekete folyást találtam! Mi ez? És miért van?



2014. jan. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Van nőgyógyászati ambulancia tinik számára is. Jó volna, ha anyuval vagy apuval elmennél oda, kicsi lány, minél előbb.
2014. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Úgy éred, teljesen fekete?O.o Amúgy jogos az előttem szóló, nem ártana, hogyha elmennél nőgyógyászatra. Lehet hogy valami komolyabb baj van. De látom mennyire megijedtél, kicsit nyugodj le...:) jobb ha már most kiderül, ha valami gubanc van.
2014. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen de nekem ez előjel volt hogy meg fog jonni legeloszzor barana de mar majdnem fekete volt azota nem volt ilyenem ha eddig ez volt csak az egyetlen akkor nem gond sztm nem kell elmenned az orvoshoz de ha tobb ilyen lesz akkor menj el feltetleunl
2014. jan. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem fekete, hanem inkább sötétbarnás, és csak MA volt, az is csak délután. Délelőtt sötétebb sárga, de már azt is furcsáltam.

Hát majd meglátom, hogy holnap is olyan lesz-e, mert akkor mondom anyumnak és elmegyünk dokihoz.

2014. jan. 6. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha Anyukádnak szólsz, az a legjobb megoldás.
2014. jan. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
Ne izgulj nincs semmi baj félidőben előfordul ilyen, ezt nevezik ovulációnak ilyenkor vagy termékeny.
2014. jan. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!