Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az, hogy a barátnőmn...

Miért van az, hogy a barátnőmnek és nekem összeállt a menstruációnk?

Figyelt kérdés
Mióta együtt tornázunk (3 hónapja) és napi szinten találkozunk, azóta egyszerre (teljesen egy napon) menstruálunk? Hallottam már róla, tudom, hogy van ilyen, de mitől van ez? Erre keresem a választ...
2008. júl. 17. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Mitől van ez hát semmitől.Lányok vagytok természetes dolog hogy mentruáltok.Az hogy egyszerre jön meg az csak sima véletlen.Ugyanannyi időközönként van mindkettőtöknek.Nincs összefüggésbe a tornával
2008. júl. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Én is hallottam arról,ha lányok együtt laknak,akkor egyszerre jön meg nekik.De hogy mitől van,nem tudom.
2008. júl. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%

Hät mert leszbikusok vagytok

čs ez igy a legjobb

2008. júl. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom,hogy a parfümötök illatától van.

Megjegyzi a szervezeted a másik illatát. Főleg akkor van,hogyha sokat vagytok együtt és régóta egyféle parfümöt használtok.

2008. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!