Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az Always Ultra Sensitive...

Az Always Ultra Sensitive Normal Plus betét illatosított?

Figyelt kérdés
+Melyik always betétek illatosítottak?

2014. jan. 18. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy az nem és az Always-ok nincsenek amúgysem illatosítva. A többiek viszont igen.
2014. jan. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem és ne is akarj illatositottat mert midnen második nönél allergiát vált ki, sokaknál gombát is okoz. Nagyon nem egészségesek.
2014. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pont, hogy nem akarok azt.
2014. jan. 18. 20:20
 4/9 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: Akkor miért van a sima alwaysból parfüm nélküli változat? A narancssárga hagyományos nem illatosított?
2014. jan. 18. 20:29
 5/9 anonim ***** válasza:
nem az. de én azt utálom mert oylan müanyagos a boritáa épp ezért szeretem a silk touch-ot mert annak oylan pamutos, nem tapad ugy, mármint rám, a bugyiba ugyanugy tapad.
2014. jan. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor már csak azt nem értem, hogy miért van a hagyományosnak illatmentes változata, ha amúgy is az?
2014. jan. 18. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Van ami illatosított, és van olyan is, ami nem
2014. jan. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És honnan tudni melyik az?
2014. jan. 18. 21:27
 9/9 anonim válasza:
Hát ha illatosított akkor annak kéne ráirva lenni h fresh... az always platinum pl:. az nagyon jó és puha nem ázol át vele és egyáltalán nem okoz gombát ez sztem hülyeség mert eleinte én mikor elkezdtem használni én is ettől féltem de megkérdeztem az orvosom és szószerint kinevetett..
2014. ápr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!