Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen a természetes hüvelyi...

Milyen a természetes hüvelyi folyás?

Figyelt kérdés
Rendszeresen van fehér folyásom. Viszketéssel és pirossággal egyáltalán nem jár, tehát nem fertőzés. Voltam egyszer nőgyógyásznál, mert azt hittem gombás fertőzésem van, de nem volt semmi bajom. Olvastam itt több helyen is, hogy az ilyen panaszokra azt írtátok, hogy gombás fertőzés. de nem hinném, hogy nekem akkor minden hónapban előjön, Tehát annyi lenne a kérdésem, hogy akkor nálam ez a normál?
2008. júl. 17. 12:57
 1/4 A kérdező kommentje:
És még annyi hogy néha az állaga csomós, de semmi szaga nincs
2008. júl. 17. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is elő szokott fordulni... :S


De azt olvastam a neten, hogy a normális hüvelyváladék fehér színű és szagtalan. De a folyás különböző élettani körülmények között is képződhet, mint a fáradtság, stressz például. Ilyenkor több lehet a folyás mennyisége.

2008. júl. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A havi ciklus egyes szakaszaiban is más-más mennyiségű és erősségú folyáod van.

Pl. akkor a legintenzívebb és legsűrűbb amikor peteérésed van.

2008. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy védőnő egyszer azt mondta , hogy ha a bugyidon megszárad (viselés közben ) és azt le lehet kapirgálni akkor az a normális.3 gyerekszülés után nekem kicsit ragacsos ,zselészerű,de szagtalan és nem okoz kellemetlenséget csak más mint amit megszoktam.Tehát tényleg mindig változik,de ha nem viszket és nem tocsogsz benne akkor egészséges,természetes dolog.
2008. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!