Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furdes, borotvalas, dezodor...

Furdes, borotvalas, dezodor hasznalat mellett is mindig nagyon nagy izzadsagfoltok vannak a polomon, ami eleg kellemetlen. Menstrzaciokor pedig az elso napokban nagy darabok jonnek nagyom surun. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:

A foltok ellen még annyit tudsz tenni, hogy kipróbálom a hintőport, esetleg egy erősebb izzadásgátlót. Én is nagyon izzadós vagyok, már több éve nem hordok színes cuccokat, pláne szürkét. Fehér + fekete mindig beválik. :)

Illetve még annyit, h nem ujjas pólót, hanem ujjatlant hordasz meg nem öltözött vastagon. Én póló + kabát kombót választom, ill. a suliba viszek egy pulcsit, h azért ne fázzak.

A darabos menzesz normális, mert ilyenkor nemcsak vér, hanem a méhnyálka darabjai is eltávoznak. 18L

2014. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hintoporos technika hogy mukodik?:D hogy behintoporozom aztan dezodor vagy dezpdor aztan hintopor, vagy csak behintoporozom es nem kell dezodor?
2014. jan. 19. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Csak hintőport simán :)
2014. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!