Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valami házi gyógymód mensturác...

Valami házi gyógymód mensturációs görcsre?

Figyelt kérdés
Egy éve kezdődött, hogy az első nap semmi, és a 2. 3. 4. napon levegőt nem kaptam hánytam mindent bajom volt. Azóta ez csak rosszabbodott. Nem bírok felállni, suliba sírógörcsöket kapok fetrengek a földön mert nem bírom. Egyszer rám jött bevásáarló központba és el is ájultam.. Nagyon fáj, de amúgy végig kevés van , csak szörnyen fáj.. Apranax, Nospa , Algoflex M semmi nem használ, se a meleg vizes palack, se a meleg tea, se az ha meleg vizet engedek a hasamra, semmi.. És most megvan és még sürgősen kéne valami ötlet, mert már most kezd fájni nagyon..
2014. jan. 20. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
pálinka...(legjobb ha házi) és most nem viccelek... belülről melegít át, és oldja a görcsöket... hány éves vagy? mert azért 14 évesen nem akarlak leitatni :) bár annak idején én is ilyen görcsölős voltam és a mamám testvére itatott meg vele... persze nem fél litert, csak egy felest.. majdnem kihánytam (most se szeretem) de tényleg hatott... :)
2014. jan. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok:) megkérdezem apumat, csak megengedi, látja mennyit szenvedek.. :S köszönöm szépen :)
2014. jan. 20. 22:21
 3/7 anonim ***** válasza:
majd írd meg hatott-e ha megengedte apukád.. :)
2014. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen fájdalmakkal lehet, hogy érdemes lenne egy nőgyógyászt is meglátogatni. Mondjuk nekem amióta először megjött, mindig nagyon szokott fájni, és egyszer elmentem dokihoz, de azzal volt, hogy nincs semmi bajom. De azért jobb megnézetni, mert lehet valami komolyabb oka is.

Ja, amúgy gyógyszer kombókat próbálhatsz még, pl. Nospa és fájdalomcsillapító együtt. Kb. ugyanaz, mint az Algoflex M, de érdekes módon nekem így külön-külön megvéve használ, az Algoflex M-nek meg semmi hatása nincs.

2014. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es tanácsát fogadd meg és menjetek el orvoshoz... és most hogy írta, hogy gyógyszereket kombinál, nekem is eszembe jutott, hogy én Meristin-t szedtem algopyrin-nel (nekem ez hatott) ha nem épp pálinkát ittam :)))
2014. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy eszedbe jusson 14 évesen pálinkát inni!!!
2014. jan. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pálinkát nem ittam, hanem Nospa+fájdalom csillapítót vettem be:) és az hatott viszonylag gyorsan. De aztán hajnali 5től megint fájni kezdett de hála égnek elaludtam és most jó :D Remélem nem kezdi megint mert megyek eredményekért suliba egy csomó tanárhoz akik most ismernek meg, nincs valami nagy kedvem ott szenvedni .. :S:D köszönöm mindenkinek:)
2014. jan. 21. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!