Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, hogy ne fázzak...

Mit tegyek, hogy ne fázzak fel mindig?

Figyelt kérdés
2 éve ősszel fáztam fel életemben először,pedig nem ültem le sehova se,nem volt kinnt a derekam stb.Azóta folyamatosan felfázok ha kimegyek a hidegre,pedig az első felfázásom óta a farmer alá harisnyát és cicanacit veszek,hosszú vastag zoknit,2 hosszú pólót,1-2 pulcsit( és úgy nézek ki mint egy michelin baba.. -.-),kabát,(sál,sapka ha kell..) és még is felfázok.Bennt a lakásban is cicanaci+melegítő naci,2 póló,1pulcsi + pokrócba bebugyolálva ülök ha épp ülök és nincs dolgom.Nem győzöm a meleg teát inni.Orvoshoz nem mehetek,mert nincs munkám(TB-m sincs így..),pedig anno kaptam jó gyógyszert ami segített,de az sajnos vényköteles..Csináltam kamillás/sós ülőfürdőt,de ez csak pár napra mulasztja el.Mit csináljak? Előre is köszi a válaszokat.22L

2013. nov. 3. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, itt a TB nem úgy működik, mint Amerikában. Itt úgyis végrehajtják rajtad az elmaradt összeget, nem te döntöd el, hogy akarod-e fizetni, vagy sem. Mindegy nekik, mész-e orvoshoz, vagy sem.

Szóval ez így hülyeség...


Amúgy többet nem tehetsz, fázós vagy - én is így vagyok.

Jól beöltözni, meleg tea. Ennyit tudsz tenni. A cipőre figyelj még oda, mert az rengeteget számít.

2013. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig el kéne menni dokihoz, mert ez vmilyen krnónikus gyulladás vagy fertőzés lesz, ami nem lett kikezelve normálisan ezért mindaddig amíg rendesen meg nem gyógyulsz ki fog újulni. Ha bakteriális fertőzés, én arra tippelek, akkor pedig antibiotikumot kellene szedni 5 napig, amit szintén magyarorszgon csak doki írhat fel. Próbáld erősíteni az immunrendszered, szedj sok c vitamint, egyél gyümölcsöt, zöldséget, magvakat. Igyál sok folyadékot és ne használj tisztasági betétet, mert azon is könnyen megtelepednek a vírusok és feljutnak a hugycsőbe. Ez nem játék, mert ha fennál a fertőzés folyamatosan, akkor átterjed a vesédre, menj dokihoz!
2013. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A mikrotápanyag hiány miatt gyenge az immunrendszered.

Ez ellen tehetsz, ha jobban felöltözöl, de nem old meg semmit.

Egyél vitaminokat, ásványi anyagokat, nyomelemeket, esszenciális zsírsavakat és esszenciális zsírsavakat megfelelő mennyiségben (tehát többet, mint amennyit a WHO ajánl, az csak a túléléshez elég, nem az egészséges élethez).

2013. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, javítás:

"...esszenciális zsírsavakat és esszenciális zsírsavakat..."

helyett:

"...esszenciális zsírsavakat és esszenciális aminosavakat..."

2013. nov. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ajánlom a Lacto Lady tablettát, az Urzinolt, a D-mannózt, valamint a Frezyderm Intim Aid-et. Ha az Urzinol és/vagy a D-mannóz hatására nem javul 1-2 napon belül, akkor antibiotikumra van szükséged (norfloaxinra vagy ciprofloaxinra leginkább).
2013. nov. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ajánlom figyelmedbe az ezüstkolloidot mint általános immunierösítöt. candidiázis tünete is lehet a fázosság.
2013. nov. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A felfázásnak a világon semmi köze a fázáshoz. Ez egy fertőzés, ami gyulladást is okoz a húgyutakban és a hólyagban. Gyakran intim fertőzésből megy át a húgyvezetékbe. Csak antibiotikummal lehet rendesen kikezelni.

Ha neked ennyire gyakran kijön, lehet, hogy van egy tünetmentes nőgyógyászati fertőzésed, ami pont arra elég, hogy rendszeresen átfertőzzön. Muszáj elmenned nőgyógyászhoz, anélkül sosem fog elmúlni. Hidd el, én is nagyon sokáig küzdöttem vele.

Ha pedig nem fizetsz TB-t, előbb-utóbb nagyon meg fogod ütni a bokádat, ez nem választható dolog. Sőt, ha lesz munkád és TB-d, akkor sem lesz, mert még mindig ott lesz a tartozásod, ami csak nőni fog, és előbb-utóbb behajtják. 22 évesen gondolkozzál már :)

2013. nov. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!