Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vasárnap jött meg, pénteken...

Vasárnap jött meg, pénteken úszásóra. Ússzak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 16:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Addig nem múlik el?

Mi anno ilyenkor felmentést kaptunk. Tesitanár vezette a noteszában, kinek mikor jött meg, szóval nem kamuzhattuk hogy kéthetente megjön.

2014. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

6. nap..

általában olyankor már csak barnás folyás cseppek vannak..

2014. jan. 21. 16:08
 3/10 anonim ***** válasza:
tamponnal lehet simán akkor már
2014. jan. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nemhasználhatok tampont
2014. jan. 21. 16:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Tamponnal úszhatsz. Nélküle inkább ne.
2014. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért nem használhatsz?
2014. jan. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Anyukád nem engedi, vagy mi?
2014. jan. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor úszhatsz tampon nélkül, ha már semmi nem lesz!
2014. jan. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 1


És akinek még nem rendszereződött? Fiataloknak gyakran nem olyan, mint az óramű...

2014. jan. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hány éves vagy,szűz vagy? szerintem ne erőltesd a tampont. Jó oké van előnye,főleg melegben nem kell nagy betéttel járkálnod,nem izzadsz be,de szerintem undorító dolog,olyan mint egy dugó,ott bent minden fajta baci terjed,nem is beszélve arról hogy halált is okozhat nőknél egy bizonyos fertőzés. amit a tampon okoz. persze ennek nem nagy az esélye,de hallottam már ilyen esetről. egyszer kipróbáltam de kényelmetlen,és soha sem értettem meg pl iskolába,nem lehet rendesen kezet mosni,nem olyanok a körülmények hogy én ott majd mindig felnyúlkáljak magamba. fúj...Szerintem mond meg a tanárnak hogy nem tudsz úszni egészségügyi probléma miatt és megfogja érteni.Nem kell nagy felhajtás.
2014. jan. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!