Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma voltam először nőgyógyászná...

Ma voltam először nőgyógyásznál ÉS életem egyik legrosszabb orvosával találkoztam. Nektek is vannak rossz nőgyógyászos sztoritok?

Figyelt kérdés
Bementem ma nőgyógyászatra csak sima szűrésre életemben először. Mondtam neki hogy 18 éves vagyok és van egy barátom akivel nemi életet élünk és ideje megvizsgálni hogy van e valami probléma és hogy mi a helyzet odalenn. Mondta, hogy menjek be és vetkőzzek le alul és feküdjek fel az ágyra. Eddig rendben is ment minden amíg elnem kezdett velem majdhogynem kiabálni mert hogy én rosszul fekszem az ágyon és hogy fogjam meg a vasat és ne csúszkáljak. Jó végre megfelelt neki és a legdurvább módon ahogy csak lehet belém nyomta a kacsát olyat sikoltottam hogy szerintem még a másik szobába is hallották erre megint leordított és közben beszólt ha nemi életet élek 18 évesen akkor ne csodálkozzak hogy nőgyógyászatra kell járnom meg se szólaltam csak néztem és kicsit be is könnyezett a szemem. Mással is ilyen pöcegöndrök a nőgyógyászok vagy csak pont jó napja volt az orvosomnak?
2014. jan. 21. 17:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Szolidan fejbe kellett volna rúgnod. Aztán mondani neki hogy bocsi csak túl erősen toltad fel a cuccot és ösztönös reakció volt.
2014. jan. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az első nekem is ilyen volt,sőt a második is.Meg a többedik is,a mostani viszont egy Isten.De ezt halál komolyan mondom.Szóval sajnos a nagy többség ilyen.Ha megteheted menj magánra.Ők a pénzért kicsit normálisabbak.
2014. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
én a helyedben csupán véletlenül tökön rúgtam volna, úgy hirtelen leszállva az ágyról ... vagy fejbe, az sem rossz (férfi vagyok)
2014. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

#1 pedig nem is olvastalak, pacsi :)

(3-as voltam)

2014. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik orvost. Én rögtön elsőre kifogtam szerencsére egy nagyon kedves, udvarias, alapos, megértő dokit.
2014. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
a doktor bácsi már vagy 60 éves is lehetett lehet nála ez a bevett/megszokott dolog
2014. jan. 21. 17:45
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Én is elvittem a lányomat az sztk-s nőgyógyászhoz, mert azt hittem már nincsenek olyanok, mint régen. Hát a doki vizsgálat után azt mondta, hogy a lányom 3 hónapos terhes. De szerencsére átküldte ultrahangra, ahol kiderült, hogy csak ciszta volt. De akkor ott gondolhatod mit éreztem. Engem régen először anyukám szintén olyan szadistához vitt, mint a tied, kiabált minden nővel. Nem mind ilyen, van aki még a műszereket is előmelegített párnán tartja. Ehhez ne menj máskor.
2014. jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan vannak ilyenek...

Szándékosan így terelgetnek a magánpraxisukba, ahol ugyanők már egészen másképpen viselkednek a pénzedért.

Nagyon szomorú ez.

2014. jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nagyon sok negatív élményem van nőgyógyászokkal kapcsolatban. A legelső még 5 éves koromból. Baleset után összevarrtak, és amikor varratszedéskor nem akartam szétteni a lábamat, ordítozott velem és édesanyámmal, hogy mégis mit képzelünk magunkról. Ott hagytuk inkább. Később is kaptam hideget-meleget: pl. nem lehetek szűz 19 évesen, hiába mondtam, hogy az vagyok, elmagyarázta, hogy ilyen nem létezik, és kuss a nevem, vagy nem vizsgál meg (hát mondtam, hogy akkor ne vizsgáljon meg). Később egy másik orvos leállított miközben mondtam a tüneteimet, hogy ő erre bizony nem ér rá. Egy másik amikor összenyomorgatta a hasamat, és szóltam, hogy fáj, akkor közölte, hogy ez bizony nem fájhat. Másnap elmentem egy másik dokihoz, aki előre elnézést kért, hogyha fájni fog bármi a vizsgálat alatt, és amikor a petefészkemet tapogatta ki és fájt, akkor még egyszer elnézést kért, kiderült, hogy petefészek gyulladásom volt, ezért fájt már előtte nap is. Azóta is ehhez az orvoshoz járok. Szóval vannak rettentő bunkó orvosok és nagyon rendesek is. Ki kell fogni.
2014. jan. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

soha ne menj vissza ehhez az utolsó trógerhez, inkább fizess valaki másnak, akit ajánlanak. megéri. bár sajnos, én már magánokban is sokszor csalódtam...

ha rossz sztorit akarsz: gyereket szeretnék hamarosan, illetve aktuális volt a szűrés is, így én naiv elmentem a helyi sztk-s henteshez, gondoltam egy sima szűrést még az is képes elvégezni. tévedtem.

úgy tolta belém a kacsát, hogy még rendesen fel sem feküdtem a vizsgálóra, majd mikor felüvöltöttem közölte, hogy hogy akarok így szülni, ha még ez is fáj...jó sokáig turkált bennem, majd azt láttam, h tiszta vér a kenet, amit levett...utána napokig véreztem, és nem tudtam felegyenesedni, annyira fájt. illetve még közölte, hogy hatalmas méhszájsebem van, lehet, hogy rák, majd kiderül 3-4 hét múlva. se kezelést, se semmit nem ajánlott (pl probiotikum, irrigátor, gyógytea, akármi....). illetve megkértem még az elején, h nézze meg a mellem, h rendben van-e, illetve mutassa meg, hogy tudom magam ellenőrizni: erre adott egy beutalót mammográfiára: ahova természetesen nem megyek el.

most ott tartok, hogy bár gyereket szeretnék, még a szex gondolatától is a hideg ráz, olyan traumát okozott. el sem tudom képzelni, h képes leszek még rá valaha...mintha megerőszakoltak volna.

2014. ápr. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!