Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet? Miért késik a...

Mi bajom lehet? Miért késik a menstruációm? Elnézést kérek a kicsit hosszú kérdés miatt, de nagyon nagyon megköszönném ha esetleg tudnátok segíteni.

Figyelt kérdés

Legkésőbb 16.án meg kellett volna jönnie a havimnak (akkor volt a 35. napom..nálam ez normális,mivel kb. 4 havonta a 35. napra jön meg). Ma már 5 napja késik. Még sosem fordult elő nálam h ennyit késett volna.

A tények:

- A párommal nem védekeztünk,de egyszer sem élvezett belém. A biztonság kedvéért ma csináltam egy terhességi tesztet,ami negatív lett.

- Jelenleg antibiotikumot szedek,mert a véreredményem kissé magas gyulladási szintet mutatott ki (14.e óta szedem..pénteken fog elfogyni)

- 13.a óta fehér folyásom van (én menstruáció előtti folyásnak néztem,de már nem vagyok benne biztos,hogy az)..szóval ma 9 napja,hogy folyásom van,az utóbbi 4-5 napban elég erősen,vagyis intenzívebben mint eddig és azt vettem észre,hogy kissé olyan a szaga,mint a menstruációmnak szokott lenni.

Szerintetek mi bajom? Mitől van ez?

Még egyszer bocsánat,hogy nem épp a legrövidebb kérdés. Ha esetleg valamelyikőtök volt hasonló helyzetben,kérem írjon! (akár privát levelet is)

Előre is köszönöm!



2014. jan. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát lehetsz például terhes, a gyógyszer is közrejátszat, vagy stressz. Így elsőkörben, de ugye bármi más is lehet.
2014. jan. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyulladás miatt is késhet, de tudd, hogy amit csináltok, terhesség szempontjából nem biztonságos (az előváladékban is van spermium, így simán teherbe ejthet anélkül, hogy beléd élvezne). Ennek a módszernek a pearl-indexe 35. 100 nő közül 35 esik teherbe a használata mellett egy év alatt.
2014. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,tudom,hogy az előváladék is tartalmaz spermiumot. Nem mindig szeretkezünk így,kb. az utolsó 3 alkalommal történt megszakításos módszerrel. Azért is csináltam 3 nappal az utolsó együttlétünk után tesztet. Direkt olyat vettem,ami a korai terhesség kimutatására szolgál. Viszont ez negatív lett.
2014. jan. 21. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen teszt nincs, ami az együttlét után 3 nappal kimutatna akármit. Akár 1-2 napig is tarthat a megtermékenyített petesejt beágyazódása, ekkor még el se kezd szinte működni a hormonrendszer! Olyan van, ami az _elmaradt vérzés_ után 3 nappal kimutatja! Ettől függetlenül nem biztos, hogy terhes vagy (ha ma is csináltál tényleg tesztet, az már jó kellene, hogy legyen), de én max 1-2 héten belül nőgyógyászhoz mennék.
2014. jan. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma is csináltam tesztet. Hétvégén felhívtam az orvosom,azt mondta,hogy készítsek tesztet és ha csütörtökig nem jön meg a menstruációm,akkor menjek be csütörtökön.
2014. jan. 21. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!