Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok? Milyen érzés a menstru...

Lányok? Milyen érzés a menstruáció? Mit éreztek olyankór? Nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 20:21
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
42%
Nekem iszonyatosan szokott görcsölni a hasam... De azt még valahogy el bírnám viselni, de engem nagyon nagyon zavar az, hogyha valaki mögöttem van, mert mindíg azt hiszem, hogy átvéreztem látják és kiröhögnek... Nekem az az 5 nap nagyon stresszesen telik el...:/
2011. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
42%
elég kellemetlen érzés, legutoljára nagyon gorcsolt a hasam, és az átment egészen a hátamba és a combjaimba is, nagyon rossz érzés..
2011. szept. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ma jött meg és ki vagyok akadva mert el kell mennem anyámmal boltba úgy h majd szétrobban a gyomrom és betakarózva fekszem. :S Már folynak a könnyeim is és meg sem bírok mozdulni de akkor is el kell vinnem :S
2011. szept. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
40%

Fiú vagy, ugye? :) vagy nagyon kiskamasz leányka, aki fél attól, ami rá is várhat? Ha az utóbbi, nem kell félni. Embere válogatja, hogy kinek milyen érzés és meddig tart stb.


Ha az előbbi, akkor szívesen mesélek, cserébe meséld el, hogy milyen érzés a spontán magömlés (nem az, amikor kirágja az egér a zsákot, hanem pl. a kiskamaszkori). nekem sosem volt, nem is lesz, de olyan kíváncsi vagyok rá, hogy mit érzenek ilyenkor a srácok. Komolyan! És köszi.


Első nap görcsölök, ami tizenévesként nagyon durva volt, nagyon sok erős görcsoldót szedtem és rendszeresen voltak szép fejessaláta színű arcocskáim havonta. Ma már csak görcsök, ki lehet bírni. Menzesz előtt közvetlenül néhány napig csokikívánós leszek. Egyébként vékony ember vagyok és az étcsoki a kedvencem.


Második nap folyik, akkor ügyelek arra, hogy el legyek látva alaposan hadtáppal :), aztán folymatosan csökken és távozik. Néha odasercint egyet búcsuzul, akkor anyázok, - ha nem volt nálam vékony betét - és mosom a fehérneműt.


Ennyi. A többit leírták a nőtársak. Néha kicsit hülye érzés amikor az ember lánya hirtelen feláll valahononnan (nálam a második napon) és megindul az áradat. Olyan, mintha állva bepisilnék. Nyáron a legrosszabb, 40 fokban mentsruálni, szerintem és repülőgépen a legrosszabb cserélni betétet meg a vonaton (ha csak lehet, itt kihagyom).


Nem nagy kaland, csak van, aki szeret belőle nagy cirkuszt csinálni (mint pl. az anyám tette).

2011. szept. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%
Ezt az "áradat" érzést ki lehet védeni tamponhasználattal. Nyáron (is) sokkal higiénikusabb, kényelmesebb.
2011. szept. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
42%
Szerencsés vagyok, mert szinte teljesen tünetmentesen vészelem át. Ha nem véreznék, legtöbbször fel se tűnne. Fizikailag kicsit gyengébb leszek (pl edzésnél kevesebbet bírok olyankor), és nagyon ritkán "érzem" a petefészkem/méhem, de ez a fájdalomtól még nagyon messze van. Inkább nagyon enyhe húzódásnak írnám le.
2011. szept. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 rebeka.szilvas válasza:

Én is szoktam érezni ahogy folyik és az borzalmas.

Nekem a hasam szokott fájni,de meg lehet szokni bár nem túl kellemes.

2012. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Ritka szhar érzés!Nekem pl nagyon fáj...:S

Egész nap alig bírok megmozdulni,és hiába veszek be gyógyszert NEM HAT!:( Szóval tényleg nagyon jó érzés,főleg hogy ma reggel is arra keltem,hogy tiszta vér az ágyam,a ruhám!Meg hogyne lennék ideges ilyenkor.Mikor annyira fáj mindenem,persze hogy átmegyek sárkányba!:,D

Ha fiú vagy,akkor nem nagyon értem hogy miért érdekel.:D

Ha lány vagy,akkor oké,de ha még nem jött meg volna neked,akkor készülj,mert nagyon rossz.

2015. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!