Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért kell folyamatosan pisilnem?

Miért kell folyamatosan pisilnem?

Figyelt kérdés

Ma reggeltől azt vettem észre, hogy folyamatosan olyan érzésem van, hogy pisilnem kell.

Ezen kívül kívül, fizikailag látható helyen eléggé kellemetlen, nem égő, inkább feszítő érzésem van, belül semmi egyéb, csak hogy pisilni kell.

Ha viszont elmegyek mosdóba vagy nem tudok, vagy csak úgy, hogy az is kellemetlen.

Ötletek, hogy mi lehet a probléma? Vagy aki volt már így esetleg, tippek, hogy hogyan szüntethetném ezt meg?


2014. jan. 23. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg felfáztál. Légy meleg helyen és főleg a végtagjaidat ne érje hideg.
2014. jan. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neked orvosi kivizsgalasra van szukseged azert, hogy az okat kideritsek ennek, mivel tobb okozoja lehet. Itt tippelni, olyan valamit megszuntetni amit nem ismerunk nem lehet!
2014. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy hogy szüntethetnéd meg, erre a legjobb megoldást orvos tudja.
2014. jan. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Felfázásra nem gyanakszom, sőt kb. kizárom. Normálisan fel vagyok öltözve mindig, nem ülök le hideg padlóra, nem jellemző a papucs nélküli mászkálás.

Orvoshoz pedig hétfőn tudok legközelebb elmenni.


de minden esetre a deréktól lefelé való melegítést megpróbálom.

2014. jan. 23. 12:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Felfázást volt. De nekem eléggé fájt a pisilés, úgyhogy még aznap elmentem a háziorvoshoz. Kaptam gyógyszert és estére már jobb volt valamennyire.

Ha tudsz menj el holnap orvoshoz vagy még ma, mert nagyon tud fájni így a pisilés. Nekem konkrétan folytak a könnyeim. És én sem emlékszem, hogy mitől, hol, mikor fázhattam fel.

2014. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én szerintem akkor ma négykor meglátogatom az ügyeletet, jobbat, és gyorsabbat, se későbbit nem tudok, háziorvos hétfőn jöhetne csak szóba, addigra meghalok.
2014. jan. 23. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!