Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kicsit megijedtem, mi lehet ez?

Kicsit megijedtem, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és kb. 7 éve menstruálok már.

Még egy bő hét múlva kellene, hogy megjöjjön.

A napokban azt éreztem, hogy néha feszül a hasam, mintha meg akarna jönni. Gondoltam, úgyse jön meg, hiszen még egy hét(ráadásul úgy egy hét, hogy az pont a 28. nap lenne, és nekem gyakran csak a 35. napon szokott).

Ma kimentem a mosdóba, és ilyen "nyálkás", barnás valami jött ki belőlem, és mikor megtöröltem magamat alul, a wc papír is olyan lett.

Rá egy 15-20 percre megint elmentem a mosdóba, és megint kijött belőlem valami barna valami(sötétbarna), de nem vér. És kicsit feszül a hasam.

Most megfog jönni? Vagy ez ilyen köztes vérzés szerű valami?

Egyszer történt velem ilyen, akkor, amikor sokat fogytam, és nagyon stresszes korszakot éltem. De az pont "középidőben" volt. Nem előtte egy héttel.


2014. jan. 24. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Barna folyás mindig véres. Rakj be betétet, lehet, hogy meg fog jönni.

Időnként előfordul, hogy nem rendre jön meg az ember vérzése, amennyiben már régen menstruál (és te elég régen teszed) akkor ez a hormonrendszer valamilyen megbillenését vagy esetleg valamilyen betegséget jelezhet. Amennyiben elképzelhető, hogy terhes vagy, járj utána (beágyazódási vérzés is lehetne), ha nem elképzelhető, és rendesen megjön és elmúlik majd, akkor várhatsz egy hónapot, ha a köv hónapban is problémás, akkor nőgyógyász.

2014. jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!