Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez így normális?! (kicsit...

Ez így normális?! (kicsit megijedtem)

Figyelt kérdés
Most jött meg másodszorra és eléggé sok vér folyik..vagy nem is tudom hogy mondjam..reggel felkeltem hogy "kicseréljem" és tele volt az egész betét,még a bugyimra is jutott..:Sez olyan fuj..ez most normális?
2011. jún. 18. 09:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen normális :) Főleg ha felkelsz és hirtelen kijön minden a hüvelyedből. Ilyenkor mindig rohanok a Wc-re.
2011. jún. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor jó:)csak nagyoin kellemetlen ahogy érzem hogy folyik..és kb. 2-3 óránként cserélni kell...
2011. jún. 18. 10:17
 3/8 anonim válasza:
Elvileg 4 óránál több ideig nem is lenne szabad magadban hagyni a tampont mert egészségtelen..
2011. jún. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves második! A Kedves Kérdező betétet írt, nem tampont. De hogy a kérdésre válaszoljak, semmi baj, ez normális.
2011. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 18. 10:45
 6/8 anonim válasza:
A második válaszoló vagyok. Elnézést kicsit félreolvastam. Szóval... mennyit alszol éjszakánként? 7-9 órát? Annyi idő alatt napközben legalább 2x cserélsz betétet nemde? Éjszaka pedig vízszintes testhelyzetben nehezebben folyik ki a vér. Természetes, hogy amikor felkelsz akkor irányt kap...
2011. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát igen. Otthon ezt még csak meg lehet csinálni, hogy tiszta vér minden és kimosni, de koleszban már nem. Muszáj tampont használni, ha tetszik ha nem :(
2011. jún. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen..nagyon rossz ez.://
2011. jún. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!