Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég hülye kérdés, de. Nőgyógy...

Elég hülye kérdés, de. Nőgyógyászhoz mennék a közeljövőben folyás miatt. De olyan gyakori a folyásom, hogy mire odaérnék hozzá a rendelésre, biztos látszódna megint. Azt fogja hinni, hogy igénytelen vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 20:29
 1/7 anonim válasza:
100%
Ha odaérsz az orvoshoz ne menj be egyből, hanem előtte látogasd meg a női mosdót. Nedves törlőkendő, vagy valami.. nekem hirtelen ez jutott eszembe. :)
2014. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez jó ötlet. És ha vizsgálat közben történik ilyesmi?
2014. jan. 24. 20:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, mitől aggódsz. A bugyidat nem nézi meg, a sok folyást pedig egyenesen látnia KELL! Hiszen abból ítéli meg a bajodat. (Remélem, hogy nem gondolkodsz hüvelyöblítésben, ha igen, tegyél le róla, lehetetlenné tennéd vele a vizsgálatot!)
2014. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, amikor egy nőgyógyász folyással vizsgál, a hüvely tele van a váladékkal. Ez teljesen normális, nem értem, hogy hogy akarod elkerülni.
2014. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem, semmin nem gondolkozomm. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 24. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Mielőtt bemész, gyorsan töröld át kívülről egy nedves törlőkendővel magadat. Érdemes olyat venni, ami direkt intim területekre való. Ennyi bőven elég, de ha lezuhanyzol mielőtt a dokihoz indulsz, akkor szerintem elég ott egy zsebkendővel, vagy wc papírral is áttörölni, semmi igénytelen nincs ebben. Így te is komfortosan érzed magad és az ő vizsgálatát sem zavarod meg, hiszen a hüvelyedben úgy is látni fogja a váladékot.
2014. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem fog igénytelennek tartani a doki, hiszen ha nem lenne ilyen problémád, akkor nem kéne elmenned hozzá!
2014. jan. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!