Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordulhat, hogy a Klion...

Előfordulhat, hogy a Klion hüvelykúptól és a pimafucort krémtől valamelyest tágul a hüvelybemenet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
Volt egy kisebb betegségem, nem nevezték meg, hogy mi, ezeket kaptam és ezek után nagyon kitágult a hüvelyem és ez engem nagyon zavar. Kérlek értelmes válaszokat írjatok!! Mellesleg a kezelés előtt teljesen jó állapotban volt, és sem alatta sem utána nem érintkezett a hüvelyem semmivel és senkivel...sőt még most sem :/

2014. jan. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tágul tőle. Az viszont lehet, hogy a gyulladástól összébb voltak húzódva a hüvelyizmaid, ami a gyógyszeres kezelésre csökkent, és ezt éled meg tágulásként.
2014. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, eddig épphogy egy ujj fért be, mos meg kapásból 3 is beférne! Nagyon ijesztő és rossz érzéssel tölt el.
2014. jan. 24. 21:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tágul. Én szintén használtam ezeket, tehát tapasztalat is, de ilyen mellékhatás amúgy sem elképzelhető. Maximum azt tudom elképzelni én is, hogy nem feszülnek be annyira az izmok.
2014. jan. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha épp hogy egy ujj fért bele, az eleve nem volt normális. A hüvely fala rendkívül izmos, és kellemetlen ingerekre (mint amilyen a gyulladás is) nagyon össze tud húzódni. Akár úgy, hogy még a tampon se fér be (pl. vaginizmusnál).
2014. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 gowentgone válasza:
Nekem is hüvely gyulladásom van és 1 ujjam is fájdalommal megy be. Én örülnék, ha 3 menne, mert akkor az együttlét sem lenne fájdalmas.
2014. jan. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!