Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Anya nem engedi hogy borotválj...

Anya nem engedi hogy borotváljam. Miért? (lány vagyok)

Figyelt kérdés
Nem értem...18 éves koromig nem fogja engedni!És torna órán alig merek öltözni főleg hogyha sokan vannak bennt.Teljesen kényelmetlenül érzem magam,szégyellem magam,sőt a jegyeim is romlanak már

2014. jan. 24. 23:03
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi..kifelejtettem hogy 14 leszek idén
2014. jan. 24. 23:04
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Fazonirozas? átmeneti megoldásnak. Anyud a régi idők szokásait erőlteti rád.
2014. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem Tom, én lehúztam, de utána naon xar volt, igaz Mostmár jobb XD
2014. jan. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
mert fél, h felsérted a bőrt, begyullad a szőrtüsző, nem annyira egészséges ám azt ott leborotválni! pláne nem fiatal korban, ha még partnered sincs, felesleges teljesen leszedni. a bikinivonal az más, azt beszéld meg anyukáddal, h zavar.
2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
0%
Miért, bajuszod van?
2014. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az hogy ápolni akarod magad az nem bűn.Ezt próbáld vele megértetni.Őszintén szólva én nem biztatni akarlak de nem foglalkoznék azzal hogy nem engedi.Mégis mit tenne ha a hónaljadat leborotválnád meg legalább a fazont megigazítanád ami a bugyiból kilóg?
2014. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

És megnézi, leellenőrzi? Azt próbálta volna csak meg az én anyukám... :D Mondjuk nem is tiltotta.


Fazonírozd, az elég. A legtöbb férfi amúgy sem tartja szépnek full csupaszon. A bugyiból kilógó részeket kell leszedni, és esetleg még egy kicsit beljebb, aztán a túl hosszú szőröket megvágni és kész. Így igényes kinézete lesz.


Viszont hozzáteszem még, hogy vigyázz, ne engedj annak a csapdának, hogy mások véleményétől annyira rettegsz, hogy már a jegyeid is romlanak vagy akár csak kényelmetlenül érzed magad. Nem szabad! Tudd, hogy szuverén ember vagy, megvannak az okaid arra, hogy nem borotválod (az okokhoz senkinek semmi köze, ha nem akarod elmondani), és nem vagy kevesebb ember attól, hogy valamit másképp csinálsz, mint a többiek. Tessék szépen némi önbizalmat magadra szedni.

2014. jan. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most azért akarod borotválni a puncid, mert más is csinálja, vagy azért, mert Neked úgy jobb lenne? Más miatt ne borotváld!
2014. jan. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

Nem egészséges a borotválás az orvosok többsége szerint sem!

Az enyhén pedofil hajlamú férfiak miatt pedig ne tedd.

Ha erős a szőrzeted, akkor ollóval vágd rövidebbre, így fertőzést sem kapsz és jobban is érzed magad.

2014. jan. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

NÉzd anyukádnak ha fürdsz akkor sem kellene bemászkánia már hozzád,a fürdés is intim tevékenység,tehát ha nem mászkál be akkor nem fogja látni hogy te milyen fazont hordasz éppenséggel.A borotválás tényleg nem jó ilyen fiatalon mert még nincs a teljes szőrzet kifejlődve és csak dúsabbá,vasatagabbá válik majd,meg 1 nap után már növöget is.De ha túl sok a szőr és zavar akkor szépen vágd csak le rövidre.


De mondom ne mászkáljon be ha fürdsz vagy öltözöl,nem vagy kisgyerek akinek segíteni kell és akkor nem látja hogy te milyen fazont hordasz éppen.

2014. jan. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!