Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borotváljam le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Borotváljam le teljesen? 17 éves lány vagyok és az első együttlétre készülünk a barátommal, de nem tudom, hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

:S Ő nem szereti,ha szőrös. Teljesen borotváljam le az egész fanszőrzetemet?OK, de ezt hogy? Mármint, akkor minden nap újra+újra?:S

Kérlek segítsetek!! Előre is köszi.


2009. márc. 20. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen szőrteleníteni akarod magad, akkor talán jobb lenne első alkalomkor elmenni kozmetikushoz, vele megcsináltatni és tanácsot is kérni mit s hogy csinálj. De ha neked úgy érzed szokatlan lenne, akkor legelőször próbálkozhatsz egy szexis fazonnal is, az is épp annyira izható tud lenni, mint a teljes szőrtelenítés.
2009. márc. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ha leborotválod akkor bizony utána is kell időnként, nekem mondjuk elég hetente, de ez változó lehet mindenkinél. Első borotválás után elég nagy esélyed van arra hogy időnként viszketni fog mint a fene, pis piros pöttyök lesznek rajta, főleg ha érzékeny a bőröd. Mindenképp valami bőrnyugtató kence kell rá, bár nekem az sem segített, hetekig nagyon viszkettem. De aztán megszokta a bőröm a borotválást és már semmi ilyen gond nincs vele.
2009. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menj el egy fazongyantára, és ha a maradék zavar akkor vagy az egészet borotváld le, vagy valami formát találj ki (pl vékony csík stb) A gyantázott rész legalább nem dzsungelesedik majd vissza egy hét alatt, aztán viszont még mindig meghagyhatod, borotválhatod, vagy epilálhatod is. Én például epilálom, csak a legérzékenyebb részeket borotválom, ahol nagyon fájna.

Ja, és ha borotválod szerintem aznap csináld meg mindenképp, mert másnap már szúrogat.

2009. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kozmetikusra már én is gondoltam, de az a gondom, hogy a kozmetikusom anyám egyik legjobb barátnője, és hát nem igazán szeretném, hogy anyu megtudja, akkor menjek el egy vad idegenhez? Az meg nem gáz, hogy ott állok előtte alul egy szál semmiben??De mégis a gyantázás lenne a legjobb. Esetleg próbáljam meg magamnak? Bocsi, ha sok hülyeségeket kérdezek:$, csak nem tudom mitévő legyek
2009. márc. 20. 23:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is ebben a gondban voltam, de nem volt kihez forduljak.

Akkor még nem tudtam erről az oldalról. Én le borotváltam magamnak mikor fürödtem kicsit hosszas volt de szép eredményt érte el és azóta csak borotválom, semmi panasz mert csupasz a testem ott ahol csak akarom.

Én nem tudok a gyantázásról mondani, nincs tapatszalatom, nincs is rá errefele lehetőségem de ahogy látom az válik be, akkor én is ezt tanácsolom a kozmetikust. De ha nem jön össze, akkor próbáld csak meg a borotvát. Nem olyan rossz. Persze az elsőnél igen, van viszketés, nálam kis pöttyök nem jelentkeztek de a nővéremnél igen. Szóval ez egyénfüggő.

Sok sikert hozza :)

2009. márc. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A gyantával csak a tényleg profik próbálkoznak, mert mi, mezei halandók, nem is tudunk úgy hozzáférni, és látni sem nagyon látod ugyebár. A kozmetikus viszont nagyon ügyesen és gyorsan le tudja szedni.

Szerintem kérdezd meg egy barátnődet, hogy van-e kozmetikusa, és menj őhozzá. Így anyukádét is elkerülöd :)

Gyorssegélynek meg tényleg jó a borotva! Utána meg jöhet a bőrnyugtató olaj, vagy hintőpor.

2009. márc. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bár nem ide vág, de én intim piercinget szúrók, és intim tetoválást csinálok nőnek/férfinak...Ha szőrös a páciens, én borotválom, mert tetoválást nem csinálhatok szőrös nemi szervnél...A piercingről nem is beszélve...

Nah, a kérdésre válaszolva, nem kell minden nap, ha nem vagy annyira szőrösödő típus, heti egy alkalom elég borotvával fürdéskor, akkor a vízben megpuhul a szőr, könnyebb levágni. Viszont bortvahabot használj, az is sokat segít...Utána egy kis babaolaj,testápoló vagy hasonló termék sokat segíthet, megnyugtatja a borotvától irritált bőrt...

28/F

2009. márc. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kozmetikus olyan, mint a nőgyógyász, naponta tucatjával csinálja, szerinted érdekli? főleg mert általában nők.
2009. márc. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne próbáld meg magadnak gyantázni. Ezt bízd szakemberre. A borotválást gyakran kell csinálni, hamar kinő, én a gyantázást javasolnám. Elsőre ne az egészet, csak vmi fazont.
2009. márc. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvasod-e még, vagy már megoldottad, de akármelyik kozmetikushoz mégy, ne érezd hülyén magad, ez kábé olyan, mintha a lábadat akarnád legyantáztatni. Én azért inkább másikhoz mennék el. Ha mégis úgy érzed gáz, legfeljebb többet nem mégy. :P

Ha anyukád barátnőjéhez mégy, akkor elhintheted, hogy kíváncsi vagy, a barátnőid kipróbálták, azt mondták mensinél is mennyivel jobb, ha szőrtelen vagy, de te nem tudod, hogy szeretnéd-e mindig leszedni, ezért gyantáztatod, hogy ne szúrjon már két nap múlva, mert akkor csak szúrós miatt nem érzed azt, hogy megint le kéne szedni stb. ;)

Magadnak ne gyantázd. Legalább is elsőre ne kísérletezz. Ha esetleg nem sikerül, és csak tiszta ragacs leszel, de nem tudod kiszedni a szőrt rendesen, csak idegbajt kapsz.

2009. márc. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!