Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igy el lehet tolni a menstruác...

Igy el lehet tolni a menstruációt?

Figyelt kérdés

Tudom,lehet nagy butaságot kérdek,de mégis megkérdem.

Szóval nem szedek már évek óta fogamzásgátlót,mióta a fiam megszületett.Már 6napja meg kellett volna jönnie,de nem jött meg.(nem vagyok terhes)

Szerdán megyünk wellnessezni 3napra,és nagyon rossz lenne ha pont akkor jönne meg.Tampont sajnos egyáltalán nem használhatok,az utat sajnos nem lehet áttenni.

Maradt nekem fogamzásgátlóm,és az is eszembe jutott,hogy ha pár szemet bevennék,akkor el tudnám tolni?Addig biztos nem jönne meg még szedem?

Anno 1-2 csináltam igy mikor muszáj volt,hogy eltoltam pár napot,de akkor folyamatosan szedtem a gyógyszert évek óta.

Most viszont hogy nem szedem,és ha csak úgy elkezdeném szedni hogy eltoljam,működne?Vagy igy nem?

Tudom ez hülyeség lenne,meg bezavarnék,de nagyon sok pénz van benne,és nagyon rosszul érezném magam ha akkor jönne meg mikor ott lennénk,és egyáltalán nem tudnék vizbe menni,főleg hogy ott lesz a fiunk is,vele se tudnék bemenni,és nem tudnám elmagyarázni neki anya miért nem mehet be a vizbe...

Szerintetek?


2014. jan. 25. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Így nem lehet,azt már előbb,az előző vérzésednél el kellet volna kezdeni szedni,hogy ne legyen peteérés és úgy szedni folyamatosan szünet nélkül.
2014. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így nem lehet, ha már nem szeded. Viszont nődoki fel tud írni Norcolut-ot, amíg szeded, nem jön meg.
2014. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!A norculut mire való?Vagy mit mondjak a dokinak miért kell?Ő nagyon ellene van ennek az eltolásnak amúgy...nem biztos hogy felirná.
2014. jan. 25. 11:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyél citromot az eltolja a ciklust! Egy próbát megér!
2014. jan. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél citromot! Finom,egészséges :) De hogy a menzeszt nem tolja el az biztos!
2014. jan. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Norcolutnak annyi a lényege, mint a fogamzásgátlónak, csak az rögtön hat. De nem fogamzásgátló. Amíg szeded fent tartja a hormonszinted, ha abbahagyod, leesik, és akkor 10 napon belül megjön utána.
2014. jan. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!A citrom sajna nekem régen se jött be,kipróbáltam :)

Ezt a Norcolut-ot csak a nőgyógyász irhatja fel?Mire szokták ezt egyébként felirni?Mennyibe kerül?

2014. jan. 25. 15:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nőgyógyász. Nekem vérzésmeghozásra írták fel.
2014. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!