Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi segíthet pillanatnyilag,...

Mi segíthet pillanatnyilag, hogy ne fájjon ennyire?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött meg, és nagyonnagyon fáj a hasam (premenstruációs szindrómám van, a vérzés előtti napon + az első napon rosszul vagyok. körülbelül két óra múlva el kéne mennem itthonról, de nem vagyok fényesen. hányinger, hasfájás. megittam egy magnéziumos port, azt mondta a nagymamám, hogy segíteni fog estig. most picit jobb, de félek, később megint rossz lesz. hogyan segíthették magamon?

2014. jan. 25. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
tegyél el forró vízbe áztatott és kicsavart törölközőt a hasadra. Kilazítja a méhizmokat.
2014. jan. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

és az tartós ideig úgy marad?

és a fejfájás, rossz közérzet?

2014. jan. 25. 15:38
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

ha ennyire problémás a mensid, miért nem szedsz premens tablettát? Helyrehozza ezeket a problémákat. A meleg borogatás nem fog egész este kitartani, de azért egy próbát megér.


elvileg az algoflexnek létezik egy terméke a mensis fájdalmakra, Algoflex-M a neve. Próbálj beszerezni. Ha nem, akkor sima fájdalomcsillapító is jó lesz a fejedre.

2014. jan. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jééé, a premensről nem is hallottam :D mi ez? valaki mesélne róla? tapasztalatok?
2014. jan. 25. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Az algoflex M pont erre van kitalálva, de nekem a doki is írt görcsoldót, amikor elmeséltem neki mi a problémám. Szerintem érdemes lenne ellátogatnod neked is egy orvoshoz ezen okból. Most nagyzolásnak tűnik, hogy megváltoztatta az életemet a kiírt gyógyszer, de amúgy tényleg. :D Tök jó azzal a tudattal élni, hogy nem gyomorgörccsel kell várnom az első napomat és az a nap nem azzal fog eltelni, hogy magzati pózban szenvedek itthon, hanem tudom végezni a dolgomat.

A premenst valaki ajánlja, valaki nem. A legelső nőgyógyászom kifejezetten ezt ajánlotta, amikor elmentem a másikhoz, ő azt mondta neki inkább az a tapasztalata, hogy amint abbahagyják a szedését, ugyanott vannak a nők, mint előtte, illetve sokaknak köztes vérzések is jelentkeztek. Abszolút orvos függő szerintem, hogy ki mire esküszik. Talán egy próbát megér. Én nem akartam.

2014. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! :)

hogy egy kis beszámoló legyen a tegnapról:

a magnéziumtabletta is segített picit, néha activity közben elszédültem, de tűrhető volt :D

2014. jan. 26. 10:17
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Ha ennyire durva, akkor próbáld meg a Cataflamot, ha az sem segít, akkor Apranax 550 mg, a LEGJOBB!
2014. jan. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
húha, a Cataflam kisebb lórúgás nekem.. :D mindig kiüt egy órára, azért nem akartam.
2014. jan. 26. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!