Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gyulladás? Menstruáció...

Hüvely gyulladás? Menstruáció segíthet? (lent)

Figyelt kérdés
3napja észre vettem hogy hüvelyem ég és nagyon viszket canesten kupot raktam fel de nem sokkal lett jobb,el akartam menni nőgyógyászhoz de pont megjött szerintetek el fog múlni a hüvely gyulladás? (ja és a pàrommal az együtt lét is fáj)
2013. aug. 14. 09:17
 1/3 anonim válasza:
Magától egy hüvelygyulladás sosem múlik el, csak rosszabbodni fognak a tüneteid. Minél előbb menj el dokihoz, mert nem tudhatod, hogy mitől van a gyulladás. Lehet gomba, baktérium vagy vírus is. Ha elmúlik a mensesed mindenképpen menj orvoshoz.
2013. aug. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és otthon ne nagyon kezelgesd magad, mert nem biztos, hogy jót teszel vele.
2013. aug. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így van. A mensestől nem fog elmúlni. Plusz ilyenkor ne szexeljetek, mert egy csomó betegségben a párod is lehet hordozó, és tőle vissza fogod kapni, amikor te már meggyógyultál.
2013. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!