Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászaton életemben 4-5...

Nőgyógyászaton életemben 4-5 alkalommal voltam voltam költözések miatt 3 orvosnál. Mitől van ez? Kérdés lenn.

Figyelt kérdés
Minden alkalom után úgy gondolom, hogy valami fertőzést kaptam el. Mitől van ez? Magánorvos jobb lehet? Előtte nem volt semmi baj, de minden egyes alkalom után használhattam krémet (Pimafucorin mindig van itthon)

2014. jan. 25. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak beképzeled magadnak.

Azért ha elkapsz egy fertőzést, annak egyértelmű tünetei vannak. Arra nem lehet azt mondani, hogy úgy gondolom. Azt érzed.

Mert pár nap után megnövekedik a hüvelyi folyás, színe, szaga megváltozik, társulhatnak mellé azok a bizonyos fertőzéses tünetek, mint égő-viszkető érzés.

Olyan előfordulhat, hogy 1 helyen éppen elkapsz egy fertőzést, de olyan, hogy 3 helyen is, azért az ritka. Vagy nagyon gyenge az immunrendszered, amit meg erősíteni kellene.

És ugyanez magánorvosnál is előfordulhat éppen, de tény, hogy nagyobb a valószínűsége ott, ahol sokkal több beteg fordul elő és nem ingyenes az ellátás.

2014. jan. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy úgy gondolod? Ha valaki összeszed valami fertőzést, azt nem úgy gondolja, hanem látható és érezhető tünetei vannak.

Egyébként én személy szerint abszolút magán doki párti vagyok, soha nem is mentem a kórházi szakrendelésre, mert ez nekem egy nagyobb dolog lélekben annál, mintsemhogy bárkinek jó érzéssel széttegyem a lábaimat, nővérek előtt, amikor bárki ki-be járkál és telibe látja az alsó felemet. Ha a kórházi szakrendelésre megyek, akkor is csak időpontra a saját dokimhoz, ha valamiért behív magához a kórházba (további vizsgálatokra beutaló, stb.).

A magánrendelés ugyan nem olcsó, de érzem azt, hogy ketten vagyunk, elmondhatok bármit, az onnan nem fog kiszivárogni. Végig hallgat, megértő, van rám ideje, megvizsgál rendesen, stb. Számomra ez sokkal megnyugtatóbb.

Egyébként szinte bárhol összeszedhetsz fertőzéseket, bár a megfelelő higiéniára ügyelniük kellene az orvosoknak/nővéreknek, de sosem lehet tudni egy szakrendelésen. Szerintem egy magánorvos már csak a hírneve miatt is sokkal jobba figyel erre.

2014. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!