Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
21.-én kellett volna megjönnie mert előtte minden hónapban 28 napra jött meg. aznap éreztem is,hogy fáj a hasam a mellem és hogy majd megjön de semmi. terhes nem lehetek mert odafigyelünk a védekezésre. viszont tavaly is ugyanez volt,hogy januárig pontosan megjött és januárban késet. ez miért van?
2014. jan. 26. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Milyen gyakori a nemi életed? Hogyan védekezel? Tabletta mellett nyugodtan teherbe eshettél.
2014. jan. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19.óvszerrel védekezünk.heti 2-3 alkalommal. ha mondom h nem terhesség miért kell még is arra utalni..........?!
2014. jan. 26. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Te csak abban bízol hogy nem az, de a gumi is kiszakadhat tudod? Vagy nem szakadt ki, csak öreg volt, és átengedte.
2014. jan. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem szokott gumiba élvezni!!!!!!!!!éppen ezért írtam HOGY NAGYON ODAFIGYELÜNK HOGY EGYETLEN EGY PICURKA SPERMA SE JUSSON BE!!!!!!!!!!!!és pont ezért írtam,hogy akkor miért késhet? sajnos a Hamvas ferencnek nem tudtam írni az orvostudakozón mert jelenleg elfoglalt. azért írtam ide. nem akarok 5 nap késés miatt orvoshoz szaladgálni úgy hogy lázas vagyok. légyszíves ne írj nekem többet csak ha van értelmes ötleted HOGY A TERHESSÉGEN KÍVÜL MIÉRT KÉSHET NMÉG?!!!!!!! és leírtam,hogy tavaly is ez volt,hogy pont januárban késett mint most...........
2014. jan. 26. 20:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod hogy nem vagy terhes, akkor miért izgulsz?Késhet pár napot akár mitöl is. Majd jön ha akar.
2014. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de pont erre lennék kíváncsi,hogy miért?!!! olvasd el újra amit kiírtam mert szövegértésből nem vagy jó
2014. jan. 26. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg válaszoltam. Akármitöl is késhet. Nem vagy robot hogy percre pontosan müködj.
2014. jan. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!