Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV-t kimutatja a nőgyógyászat...

HPV-t kimutatja a nőgyógyászati mintavétel? Ti hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

2hónapja vhol elkaptam egy gombás fertőzést(szerintem kórházi wc).Kigyógyultam,utána laktokúpozatm és akkor vettem észre hogy a hüvelybemenetemben "puklik vannak". 2hónapig kezeltek,mert herpeszre hasonlít...A telvirn nem hatott.Most volt kenetvételem és negatív.

Ennek ellenére kaptam ecsetelőt,mert fáj(condyline).


Szóval akkor ez hpv, akkor is ha negatív a lelet?Ha nem múlnak el akkor műtik.

Valki volt hasonló helyzetben?

Párom vizsgáltassa ki magát, és oltassun?



2014. jan. 27. 19:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászati citológia nem a HPV-t mutatja ki, hanem a sejte atípiáját (a normálistól való eltérését). Ennek oka az esetek jelentős részében HPV, de sok HPV fertőzöttnél nincsenek ilyen jelek.
2014. jan. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor ha negatív,ne aggódjak a szemölcsök miatt?

Annyi rosszat olvasni erről és nem is tudom hogyan jöttek azok oda ki..

Bár erre azt mondta a doki,hogy a kezünkön is kijön és azt se tudjuk miért. Valszeg hpv vírus miatt.

Aggódjak?

2014. jan. 27. 20:26
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikát, szerintem egyértelműen látszik az adott felületen, hogy az condyloma-e. Összetéveszthetetlen. Nekem semmilyen leletet nem adtak, ránéztek - condyloma és én is láttam. Esetleg ha te is ránéznéd?
2014. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

hát tükörrel próbáltam megnézni de mivel pont beljebb van nem látom.

érzem,hogy az egyik egy kinövés szerű,a többi kis pukli. De erre nem kell gyógyszer csak ecsetelő?

2014. febr. 4. 08:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy lenne rá gyógyszer. Immunerősítőkről szoktam hallani, meg helyes életmódról, táplálkozásról, mivel a legyengült szervezetben jelenik meg könnyen. Engem pl HIVre teszteltek utána. Gondolhatod...
2014. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát én vettem Grapefruitmag cseppet immunerősítésre. De nekem alapból gyenge az immunrendszerem szerintem, apám is állandóan lebetegszik(genetika)...


De miért Hiv-re teszteltek? hiszen más tünetei vannak.(gondolom negatív lett)

A legrosszabb,hogy bárhol elkaphatod ezt a sz..rt.Azóta van bajom mióta a kórházi mosdót használtam..


Közben utána jártam hol csinálnak hpv tesztet,szóval a biztonság kedvéért megcsináltatjuk mind2en majd.


köszi hogy írtál!

2014. febr. 5. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:

A testedet nem csak cseppekkel, hanem soook mozgással, meg egészséges étkekkel lenne jó erősíteni.

A hiv-nek nincs "saját" tünete. Legyengíti az immunrendszert, aztán a különböző betegségekbe hal bele az ember. Gondolom ezért is teszteltek rá - hogy netán ezért jött ki a condyloma.

2014. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Elmúltak ?
2014. jún. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát fura, az biztos
2014. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!