Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » HPV-t kimutatja a nőgyógyászat...

HPV-t kimutatja a nőgyógyászati mintavétel? Ti hogyan éltétek meg?

Figyelt kérdés

2hónapja vhol elkaptam egy gombás fertőzést(szerintem kórházi wc).Kigyógyultam,utána laktokúpozatm és akkor vettem észre hogy a hüvelybemenetemben "puklik vannak". 2hónapig kezeltek,mert herpeszre hasonlít...A telvirn nem hatott.Most volt kenetvételem és negatív.

Ennek ellenére kaptam ecsetelőt,mert fáj(condyline).


Szóval akkor ez hpv, akkor is ha negatív a lelet?Ha nem múlnak el akkor műtik.

Valki volt hasonló helyzetben?

Párom vizsgáltassa ki magát, és oltassun?



2014. jan. 27. 19:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát hogy őszinte legyek 6orvost jártam ezzel végig, mert nem hittem l hogy ez az(mert honnan...).És a 6.közölte hogy ez nem valószínű hogy az(tesztünk negatív) és az std klinikára is elmentem de szerinte ami még van azt ő nem látj és az nem az. Szóval vgy időben kezeltek....vagy 7-8hónapig félrekezeltek!.....Én sztm ez egy allergiás valami lehetett inkább a kúpra...de hogy ennyire félrekezeljenek z felháborító....
2014. jún. 27. 06:16
 12/12 A kérdező kommentje:
Amúgy valaki írta itt nekem, hogy ha ránézek zon látszik hogy ez az.. de közel sem nézett ki úgy mint a condyloma... Mindegy lényeg hogy valahogy a 2 eltűnt a 3.meg biztos nem az...innentől kezdve csak kínoztak...
2014. jún. 27. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!