Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, akinek használt...

Van itt olyan, akinek használt a görögszénamag tea mellnövelés céljából?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nekem a farkam nőtt meg tőle ha ez számít.
2014. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az viszont nagy gáz abban az esetben, ha nő vagy (a kérdést a 'Nők egészsége' rovatba írtam ki.
2014. jan. 29. 11:28
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Én meg a főoldalon találtam. Ha szerinted bármilyen tea növelheti a mellméreted, akkor elöször igyál agynövelő teát.
2014. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
smemiy csodaszer nincs erre, hiába adnak ki millió ilyen terméket amivel beh.lyitik a kismellű nöket. ez genetika fogyás hizás, terhesség változtat a mell méreten vagy a plasztika. se gyümölcs se tea se krém se vitamin semmmi más. ha ez nem igy lenne nem plasztikáztatnának a nök.
2014. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vagy éppen a hülye nők plasztikáztatnak...
2014. jan. 29. 11:34
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Ha lenne is olyan tea amitől megnő a mell, akkor az gáz, mert elég durván sok hormon lenne benne...egyéb esetben nem nő tőle a mell.
2014. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el kérdezö hogy ez nem igy van. Ez genetikai dolgo és csak hormonnal lehet ebfolyásolni, baj lenne iylen készintmények bárkinek elérhetöek lennének csak ugy a boltba. Kicsit gondolkozz.
2014. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez nem egy veszélyes dolog, akármelyik bioboltba, drogériába lehet kapni. Ez egy gyógynövény.
2014. jan. 29. 11:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Azt én értem de ha ilyen komoly hormon hatása lenne akkor szeritned lehetne kapni???? mIvel nincs benne iylen szintű hormon pont ezért lehet kapni. Hidd el a mell méret scak hormonálisan tud változni (pl terhesség) vagy plasztika által. Persze ha valaki hizik vagy fogy még akkor is változhat de ezen kivül nincs más mód rá. ha lenne sokkal egyszerübb lenne mindenkinek és nem lennének kismellű nök. De ha te hiszel benne probáld ki nagy bajod nem elsz töle csak a mell méreted sem fog változni.
2014. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A görögszénamag a tejtermelést serkenti,(és ha több a tej nőhet a mell is, de szoptatás után visszatér eredeti állapotába)
2014. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!