Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Használt valakinek a kecskerut...

Használt valakinek a kecskerutafű vagy a görögszénamag? Mennyit kell/lehet inni ezekből naponta?

Figyelt kérdés
Minden tejserkentőt kipróbálok, hátha valamelyik nekem is hat. :) Érdekelne, hátha van valakinek tapasztalata a kecskerutafű teáról vagy a görögszénamagról.
2011. febr. 25. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
5 evőkanál görögszénamagot beáztatsz annyi vízben, hogy ellepje kb. 5 percre. Fel teszel egy liter vizet forrni. 5 evőkanál kecskerutát kimérsz egy üvegbe/tálba/edénybe, ráöntesz fél liter forró vizet és lefeded 10 percre. A maradék fél liter vízbe beleöntöd a beáztatott görögszénamagot áztatóvizestől és forralod 5 percig. Ha kész, mind a kettőt leszűröd és egybeöntöd. Ez egy napi adag, e mellett érdemes még rengeteg vizet/gyümölcslevet inni. Nekem kellett 2-3 nap mire hatot és 5 nap után érdemes egy pihenő napot tartani. Nekem ez az egy módszer vált be igazán.
2011. febr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!