Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Légyszi ajánljatok Pesten...

Légyszi ajánljatok Pesten olyan NŐI nőgyógyászt, aki csinál kisajak kisebbítést, nem csillagászati áron?

Figyelt kérdés

Magándokira gondoltam,és mindenképpen nőre, 80 000 Ft körül szeretnék rá szánni. De olyat,aki "helyben" megcsinálja,és nem kell kórházban feküdni utána.

Köszi!

Ja,és nem érdekel a ne csináltasd meg vélemények, nekem kizárolag név kell ,tel szám , és ár !! NŐ !!


2009. dec. 5. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem nőgyógyász csinálja hanem plasztikai sebész, de ez téged egy pillanatig ne zavarjon.

Jah és csak szólok, hogy a műtétek nem úgy zajlanak ám, ahogyan a rózsaszín ködben az aranyos kismadár elcsiripelte. Komoly előírások vannak, amiket be kell tartani. Egy rendelőben nem fognak megműteni, és ha az a szabály, hogy utána 2 napig feküdnöd kell, akkor annak úgy is kell lennie. Ha ezeket nem vagy hajlandó betartani senki nem fog megműteni.

2009. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben igaza van a 16:14-es válaszolónak!
2009. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem plasztikai sebész mondta ,hogy nőgyógyászis csinálja, csak a p.s. 80ér,anőgyógyász 150ér:D de hát gondolom van olcsóbb is. A p.s. azért mm csinálta meg,mert nem volt kísérőm ...
2009. dec. 7. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!