Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Tapasztaltabbak! Lehetek...

SOS. Tapasztaltabbak! Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal az utolsó együttlétünknél nem védekeztünk de nem élvezett belém sőt előváladék sem került belém.viszont az együttlét után 2 héttel rosszulvoltam folyamatosan. és hirtelen nagyon megnőtt az étvágyam is ezáltal fel is szedtem pár kg-ot. már akkor gyanakodtam arra hogy esetleg terhes vagyok mert totálisan azokat a tüneteket produkáltam de tesztet nem vettem mivel a menstruációm megjött igaz korábban de semmi eltérő nem volt benne. Félre is tettem ezt a terhességes dolgot bár aggasztó volt hogy hizok és hizok ami a hasamon eléggé látszik és ilyen görcshöz hasonló fájások gyötörtek/nek. na és most az elmúlt két napban sötétbarna krémes folyásom van nem sok de mégis van és alhasi görcseim is vannak mint pl mikor megvan csak kicsit enyhébb annál.szóval lehet hogy mégis terhes vagyok vagy mi lehet az oka ezeknek?

2014. jan. 30. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teszt?
2014. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Mikor voltatok együtt legutoljára?


Egyébként igen lehetsz ("nem védekeztünk"), a kockázat mindig megvan.

2014. jan. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
még nem csináltam mert ugye megjött normálisan csak mégis aggaszt a dolog
2014. jan. 30. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:

"előváladék sem került belém"


Mondd már meg légy szíves, hogy ezt pl. honnan tudod???


"a menstruációm megjött igaz korábban de semmi eltérő nem volt benne"


A korábban neked nem elég eltérő?

2014. jan. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

volt előjáték.

és az hogy korábban jött meg nálam nem eltérő mivel nem pontos a menstruációm.

2014. jan. 30. 21:46
 6/11 anonim ***** válasza:

Na várj!

Szerinted az előváladék az előjáték hiányától képződik?

Nem értem az összefüggést...

2014. jan. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal hogy nem attól képződik DE szerintem feltettem egy normális kérdést várva hogy kapjak NORMÁLIS választ/válaszokat rá nem azt hogy itt bunkó módon kommentelgessenek.
2014. jan. 30. 21:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia ha elmúlik a menstruációd csinálj tesztet. Jobbat nem tudok de a tuneteid alapján lehetsz terhes. Meg tudod mondani kb mikor voltatok együtt. Lehet többet tudnánk mondani.
2014. jan. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, arra próbálnak kilyukadni a válaszolók, hogy nem tudhatod, hogy került-e beléd vagy semmi, mivel ez teljesen kiszámíthatatlan és nem irányítható dolog.

#2. voltam.:)

2014. jan. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
szilveszterkor! azóta semmi.
2014. jan. 30. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!