Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Tapasztaltabbak! Lehetek...

SOS. Tapasztaltabbak! Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal az utolsó együttlétünknél nem védekeztünk de nem élvezett belém sőt előváladék sem került belém.viszont az együttlét után 2 héttel rosszulvoltam folyamatosan. és hirtelen nagyon megnőtt az étvágyam is ezáltal fel is szedtem pár kg-ot. már akkor gyanakodtam arra hogy esetleg terhes vagyok mert totálisan azokat a tüneteket produkáltam de tesztet nem vettem mivel a menstruációm megjött igaz korábban de semmi eltérő nem volt benne. Félre is tettem ezt a terhességes dolgot bár aggasztó volt hogy hizok és hizok ami a hasamon eléggé látszik és ilyen görcshöz hasonló fájások gyötörtek/nek. na és most az elmúlt két napban sötétbarna krémes folyásom van nem sok de mégis van és alhasi görcseim is vannak mint pl mikor megvan csak kicsit enyhébb annál.szóval lehet hogy mégis terhes vagyok vagy mi lehet az oka ezeknek?

2014. jan. 30. 21:30
1 2
 11/11 anonim válasza:
lehetsz terhes,tesztelj
2014. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!