Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rákszűrés eredményért...

A rákszűrés eredményért mindig személyesen kell bemenni? Telefonon nem mondanak semmit.

Figyelt kérdés

Sztk-ban végezték el a rákszűrést. Telefonon keresztül érdeklődtem az eredményért, de nem adnak ki semmilyen információt, azt mondták, személyesen kell visszamennem. Ez rosszat jelent vagy teljesen normális ez az eljárás? Január 14-én voltam és azt mondták, kb jövő hét pénteken lesz meg az eredmény. Sztk-ban ilyen sokat kell várni rá?

Köszönöm a válaszokat


2014. jan. 31. 09:46
 1/3 anonim válasza:

Normális, különben bárki megkérdezhetné bárkinek az eredményét.


Szerintem nem hosszú idő, nekem egy hónapot mondtak, míg lesz eredmény.

2014. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem telefonon meg szokták mondani, igaz kisvárosban élek. Itt annyira nem macerás.

Nekem volt rossz eredményem, akkor kivételesen személyesen mentem be, úgyhogy nem tudom hogy megmondták volna vagy sem.

2014. jan. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy működik, hogy mindenképpen személyesen kell elmenni az eredményért és éppenséggel, ha úgy van, akkor pl. hozzátartozónak odaadják az eredményt, de hivatalosan nem adhatják oda senkinek, csak akin a vizsgálatot végezték, mivel ha olyan gond van, akkor az csak a betegre tartozik, másra nem. És nálunk a rákszűrés eredménye 2 hét alatt van meg. És az eredményhez is időpont kell.

Amúgy ez kórházfüggő, nem arról van szó, hogy bajt jelent. Elvégre ha van rákszűrő kis könyved, akkor abba beleírják az eredményt vagy ha papíron adják, akkor azt is ilyenkor megkapod, ami meg ugye telefonon keresztül nem megy.:)

Illetve ha valami gond van, akkor nálunk pl. levelet szoktak küldeni, ha nem küldenek levelet, akkor nincs gond, csak el kell menni az eredményért.

2014. jan. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!