Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha rákszűrés után...

Normális ha rákszűrés után vérzünk?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam nőgyógyásznál. Vett rákszűrést, és még valami kenetet, vagy tenyésztést nem tudom mit. A lényeg,hogy sose véreztem de most kifolyt egy csomó vérem. És szólt is,hogy ne ijedjek meg egy kis vérzés van. Mondom oké.. De ez most már tegnap volt és azóta elég sűrűn barna folyásom is van, és most pisiltem és véreztem megint.. De úgy néz ki kismama is vagyok ( max pár hetes még csak) nem tudom ez mit jelent.
2013. dec. 17. 15:21
 1/4 anonim válasza:
43%
Ha valóban kismama vagy akkor végképpen nincsen okod aggodalomra.Ilyenkor kicsit megzavarodik a szervezet,rendszertelenül zajlanak le dolgok stb.stb.Előfordul az ilyesmi ne aggódj!!!:)
2013. dec. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár csepp vérzés még oké, de azt írod tegnap volt a rákszűrés, most meg kifolyt egy csomó vér. Ez nem játék, különösen kismamaként nem, én a helyedben mennék dokihoz vagy kórházba!!! Terhesen a vérzés kicsit sem jelent jót!
2013. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pénteken megyek vissza a dokihoz...
2013. dec. 17. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Soron kívül menj az ügyeletes kórházba, mert tudnak adni valamit, hogy ne legyen probléma a terhességeddel.
2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!