Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Majusba lettem (beteg) eloszor...

Majusba lettem (beteg) eloszor es azota nem ez normalis. Mit csinaljak? Jahh jelzem nem fekudtem le senkivel u h a terheseg kizarva.

Figyelt kérdés
2008. júl. 18. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem a kérdésedet, de ha jól hámoztam ki, akkor májusban jött meg először, azóta pedig nem rendszeres/egyáltalán nem jött meg.

Ez így teljesen rendben van. A hormonok még éppen dolgozni kezdtek a szervezetedben, sok idő kell(het), hogy rendszeressé és pontossá váljon, akár évek is.

Ha rosszul értelmeztem a kérdést, akkor fogalmazd meg légyszíves érthetően, és újra válaszolok.

2008. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ez normális. Nekem 3év kellett, hogy beálljon rendesen a mensim. Az első évben csak 3x menstruáltam.
2008. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az elso kommentelonek irom h cs egyszer voltam beteg es azota nem csak odairtam mellekletkent h senki felre ne ertse.. nem vagyook terhes u h ez a kerdes fel se meruljon senkibe..kox eddig mindenkinekk
2008. júl. 18. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!