Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MA KONFIRMÁLOK és pont beteg...

MA KONFIRMÁLOK és pont beteg lettem, mit csináljak? (beteg=megjött. )

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 07:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Teszel be egy vastagabb betétet és egy tampont.
2011. ápr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az elsönek igaza van.


DE a menzesz NEM betegség, és nagyon helytelen szokás igy emlegetni, mert idövel tényleg beteg leszel ezeken a napokon.

2011. ápr. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tampont nem nagyon szeretnék tenni, mert még nem volt nemi életem...azt szabad? még soha nem tettem...nem kellemetlen?
2011. ápr. 16. 07:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Tampont szűz lányok is használhatnak, de tényleg hülyeség betegségnek nevezni a menstruációt! Első voltam.
2011. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy beteg, simán mensizel. Ha félsz a tampontól ne használd - én sem tudtam még egyet sem feltenni, pedig elv. szűzek is használhatják.

Én túlságosan görcsöltem, meg féltem. Az a vicc, hogy az ujjammal simán megtaláltam, hová kell tenni, meg hogyan kéne, de a tampon már fájt. :(

2011. ápr. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
s akkor mit csináljak? ha átüt vagy valami...székelyruhába leszek, majd ott elkezd lefolyni..?
2011. ápr. 16. 08:47
 7/9 anonim ***** válasza:
De most ezen mi a hatalmas probléma? Berakod a betétet és kész. Miért folyna ki? Azért van a betét. Ha félsz, hogy átázol, akkor egy tampont is beraksz.
2011. ápr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
always ultra super plus ;)
2011. ápr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Én a konfirmálást hamarabb nevezném betegségnek.
2011. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!