Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Lehet, hogy...

Mi lehet ez? Lehet, hogy hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés
Kb. 2 napja éreztem először enyhe fájdalmat üléskor. Ma reggelre pedig egy elég nagy, kemény duzzanatot vettem észre a hüvelynyílásomnál. Illetve ez beterjed a hüvely felsőbb részeire is, de nem ilyen durván. Nagyon fáj., pisiléskor csíp. Én először hüvelygyulladásra gondoltam, de az lehet ennyire durva? Mi lehet ez? Aki tud az kérem segítsen! Egyenlőre orvoshoz sem tudok fordulni a bajommal!

2014. febr. 2. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Miért nem tudsz orvoshoz fordulni? Az lenne a legjobb, mert biztosat csak ő mondhat.
2014. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
Mindenképpen menj orvoshoz, mert lehet méhsüllyedés, hólyag/végbélsérv is, és ezeket célszerü minél elöbb kezeltetni, mert a végén ki kell venni a méhedet, ha nem csinálsz semmit ellene.
2014. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert vasárnap van, az orvos nálunk csak szerdán rendel. És most jelentkezett ez az egész péntek délután. Ráadásul még életemben nem volna nőgyógyásznál. Nagyon kétségbe vagyok esve..
2014. febr. 2. 16:43
 4/11 anonim válasza:
100%
nem fáj a nőgyógyászati vizsgálat, mindenképp menj el!
2014. febr. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy nagyon kemény gyulladás. Valszeg egyszerre nőgyógyászati és húgyúti. Nőgyógyászhoz kell menni vele. Ne félj, itt azért a legtöbb nő jár nőgyógyászhoz és mindannyiunknak megvolt az első és túléltük :)
2014. febr. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Mennyi dős vagy?

Próbálj elutazni a legközelebbi helyre, ahol van gyerek, vagy tini nőgyógyászat.

2014. febr. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne ess kétségbe, lehet az pl. egy pattanás is.
2014. febr. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos itt a környékükön nem így működik a dolog, hogy elmegyek orvoshoz. A városunkban csak szerdán van nőgyógyászati rendelés. És akkor sem biztos, hogy fogadnak. Kórházba pedig jó, ha 2 hónap múlva kapok időpontot. Viszont szerencsére úgy néz ki, hogy nem lesz semmi komoly. Szinte biztos vagyok benne, hogy hüvelygyulladás, tényleg elég durva volt. De most már egyáltalán nem fáj és nincs kipirosodva. A duzzanat még mindig nem múlt el, de ha minden jól megy, akkor felszívódik szerdára. Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 3. 09:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2014. febr. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére elég hamar meggyógyultam. A duzzanat közel egy hétig megmaradt, de aztán teljesen felszívódott. Valószínűleg gomba okozta.
2014. febr. 24. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!