Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy elmúlt a hüvelygyulladás?

Figyelt kérdés

Hüvelyfertőzésem volt,amire az orvos írt fel Isoprinose nevű gyógyszert,betadine kúpot. A kontroll eredménye azt mutatta,hogy már egészséges vagyok,de én még éreztem a hüvelygomba tüneteit,szóval kezeltem újra betadine kúppal és helyreállítónak lactofeelt hsználtam,de csak 5-öt. Mivel nem tapasztaltam semmi gondot már,megpróbáltunk együtt lenni a barátommal,de még mindig ugyanúgy fájt.

Tervezem,hogy visszamegyek az orvoshoz,de az még több mint egy hét,mire el is jutok hozzá.De nem hagy nyugodni a dolog.

Szerintetek mi lehet még a gond,ha már a lelet is azt mutatta,hogy egészséges vagyok és elvileg a betadine minden rossz dolgot kiírtott,majd helyreállítást is csináltam?



2013. nov. 3. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
(candida túlszaporodást érdemes a gyomorban kezelni, az hüvelygomba az ennek a tünete, akkor is ha sokan nem így gondolják)
2013. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!